Питання

Що таке страховий поліс?

Поліс страхування – це захист, який вам забезпечить наша страхова компанія при настанні страхового випадку. Як тільки трапиться ДТП, аварія, госпіталізація, викрадення машини, пожежа в будинку і інші страхові ризики, обумовлені в документі, “Твій Поліс” компенсує фінансові збитки згідно з пунктами прописаним в договорі страхування і відповідно до лімітів відповідальності зазначеним в цьому ж договорі.

У ньому прописуються вид, об’єкт терміни дії страхування, страхова сума, найменування та реквізити страховика, типу поліса та інші умови. Оформити страховку онлайн ви можете на сайті або по телефону.

Навіщо потрібно оформляти страховий поліс?

Страховий договір захистить ваше здоров’я і ваше майно від різних ризиків. Страхування буває обов’язковим і добровільним, в першому випадку воно продиктоване законом і буває різних видів:

  • медичне;
  • пенсійне;
  • страхування авто (ОСАГО);
  • для отримання візи;
  • страхування нотаріальної діяльності.

Добровільне страхування фінансово покриє різні ризики, пов’язані з рухомим та нерухомим майном, здоров’ям і життям. Страховий поліс гарантує повну або часткову виплату при страхових випадках, зазначених у документі. Детально ознайомитися з ними можна на сайті страхового агента “Твій Поліс”.

Як правильно оформити страховий поліс?

Багато людей, особливо ті, хто перший раз стикається зі страховими документами, можуть зробити ряд помилок. Більшість з них пов’язані з пакетом документів, який потрібно зібрати для оформлення поліса. Найбільшу складність представляють шенгенська віза, поліс на автомобіль і нерухомість, страхові поліси на них укладаються після надання купи документів, копій і довідок.

Кожен страховий договір унікальний і має ряд тонкощів, які добре знайомі страховим фахівцям “Твій Поліс”. Вони вас проконсультують по кожному страховому випадку, розкажуть можливі ризики і підберуть вам оптимальний страховий пакет. Для зручності клієнтів ми оформляємо поліси онлайн, тому не обов’язково їхати до нас в офіс. Оплатити договір можна онлайн будь-яким зручним способом.

Після оплати ви отримаєте страховий поліс на свою електронну пошту. Якщо ж вам потрібен оригінал документа, то ми організуємо послугу доставки.