Страхування нотаріальної діяльності

Введіть дані

ПІБ:

Контактний телефон:

Еmail:

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Робота в нотаріаті є престижною і високооплачуваною, тому сьогодні так багато бажаючих пов’язати своє професійне життя з цією діяльністю. Однак варто враховувати, що отримання юридичної освіти і ліцензії на практику – це ще не вся паперова тяганина, з якою доведеться зіткнутися майбутньому нотаріусу. Діяльність фахівця не буде вважатися правомірною, якщо не оформити договір страхування діяльності нотаріуса . Зробити це можна на вигідних умовах в компанії «Твій поліс».

Незалежно від досвіду і кількості опрацьованих років, помилку зробити може кожен. З огляду на те, що нотаріус часто має справу з дуже дорогим майном, випадкова помилка може коштувати клієнтам дуже дорого. Саме для таких випадків призначений поліс страхування. Він допоможе зберегти репутацію, компенсувавши завдані збитки.

Умови страхування нотаріусів

Своєчасне страхування професійної відповідальності нотаріусів – ціна успішної діяльності, незалежно від зовнішніх і внутрішніх факторів. Мінімальний термін договору становить 1 рік, але може бути і більшим за погодженням обох сторін. По закінченню терміну поліс обов’язково потрібно продовжити, щоб уникнути проблем з законом і можливих неприємностей через помилки.

У кожному конкретному договорі вказується перелік ризиків, в результаті яких може настати страховий випадок. це:

 • Вчинення дій, що суперечать чинному законодавству.
 • Неправомірна відмова клієнта в певній нотаріальній дії, запротокольованій постановою.
 • Ненавмисне розголошення даних, які стосуються звернення клієнта і відповідних дій.
 • Помилка в документації, яка привела до матеріальних збитків для клієнтів.

Випадок може бути визнаний страховим за визначенням страховика – компанії, яка уклала договір страхування з нотаріусом, або в судовому порядку. Страхова компанія може відмовити у відшкодуванні в таких моментах:

 • Дії нотаріуса, які потягли за собою збитки, визнані умисними.
 • У договорі не прописані ризики, в результаті яких було завдано збитків.
 • Право на надання передається особам, які згідно із законом не можуть його здійснювати.

Як оформити страховий поліс нотаріусу

Для отримання договору нотаріусу знадобляться наступні документи:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • ліцензія на заняття діяльністю;
 • свідоцтво про реєстрацію;
 • перелік співробітників (при наявності).

Страхова компанія пропонує кілька варіантів оформлення поліса. Зробити це можна в офісі компанії або через електронну форму. Страхування нотаріусів онлайн – зручна і вигідна послуга, що дозволяє заощадити час, фінанси і нерви. Вам не потрібно їхати в контору, витрачати час на черги. Заповнивши заявку через Інтернет, ви отримаєте електронний поліс на вашу e-mail адресу. Також ми можемо надіслати його вам в роздрукованому вигляді поштою. Електронний і паперовий поліси мають однакову юридичну силу.

Вартість страхування відповідальності нотаріуса

Питання, яке цікавить кожного фахівця – скільки коштує страховка. Тарифи на оформлення поліса залежать від декількох факторів – стажу роботи нотаріуса, страхової суми і франшизи. Для молодих фахівців сума буде дещо більшою, ніж та, яку заплатять нотаріуси зі стажем 5-10 років. Таким чином, договір страхування є гарантом стабільності і захисту майнових інтересів клієнтів, навіть якщо доведеться зіткнутися з недосвідченістю.

Застрахувати професійну діяльність нотаріусів можна на суму, що становить 1000 мінімальних заробітних плат на момент укладення договору. Більше – допустимо, менше – ні. З 1 січня 2021 року встановлено мінімальну зарплату в 6000 грн. А значить, страхова сума в такому випадку не може бути нижче, ніж 6 млн грн.

Онлайн-калькулятор на сайті компанії «Твій поліс» дозволить розрахувати вартість страховки швидко і достовірно. Для цього потрібно просто вказати дані, що стосуються умов страховки, і отримати відповідь не складе труднощів.

Чому краще вибрати страхування онлайн?

Компанія «Твій поліс» пропонує вигідні умови для всіх нотаріусів, охочих застрахувати відповідальність. З нами ви легко і швидко зможете отримати поліс без відвідування офісу страхової фірми. Це зручно і не буде відривати вас від основної діяльності.

Договір набуває чинності з моменту внесення першого страхового платежу. Зробити це можна банківською картою або по розрахунковому рахунку – «Твій поліс» пропонує кілька варіантів, з яких кожен зможе вибрати найбільш зручний.

Оформивши поліс страхування відповідальності нотаріусів онлайн , ви позбавите себе від переживань і надасте клієнтам фінансову гарантію відповідальності, закріплену на законодавчому рівні.