Медична страховка для іноземців

Оформлення страхового поліса – єдиний спосіб гарантувати безпеку мандрівникові,
який планує здійснити візит до іншої держави

Для оформлення медичної страховки, агентам нашої компанії необхідно надати ксерокопію закордонного паспорта, вказати мету і термін дії поліса. Бажаєте отримати більш детальну інформацію? Тоді звертайтеся до наших консультантів, які розкажуть про умови співробітництва з компанією і можливостях отриманої медичної страховки!

Введіть дані

ПІБ:

Контактний телефон:

Еmail:

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Україна прагне стати максимально привабливою і дружньою країною для іноземців. Вже сьогодні багато громадян зарубіжних держав виявляють інтерес до наших багатих на природну і культурну спадщину земель, вибираючи для подорожей великі міста, чудові пейзажі і маленькі села України. Розвиток цього напрямку – одне з пріоритетних завдань уряду. Щоб іноземний гість почувався в наших краях безпечно і спокійно, йому потрібно оформити медичну страховку для іноземця , що дозволяє в разі потреби отримати якісну медичну допомогу і не залишитися без гроша у кишені.

Система страхування іноземних громадян діє в Україні давно. Всі, хто перетинає кордон з метою туризму, навчання, бізнесу, проживання, зобов’язані придбати поліс для легального перебування на території держави. Медстраховка – пункт добровільного страхування, що гарантує надання іноземцям допомоги в медичних закладах, зазначених у договорі.

Для чого потрібно оформити страховку іноземцям

Знадобиться купити поліс ДМС для іноземних громадян у випадках:

  • Отримання або продовження посвідки на проживання.
  • Оформлення візи.
  • в’їзду на Україну (нове положення, пов’язане з COVID-19).

У першому випадку необхідно оформити таку страховку, яка покриватиме витрати на весь період дії ВНЖ. В такому випадку іноземний громадянин завжди може розраховувати на українську медицину без побоювання катастрофічних витрат. В даному випадку розмір страхової суми не має значення. У випадках, коли термін ВНЖ становить більше 1 року, оформляється відразу кілька бланків поліса з періодом дії 1 рік кожен.

Якщо громадянину іншої держави для в’їзду потрібна віза, то мінімальне покриття ризиків в такому випадку становить 30 тисяч євро. Це регулюється в індивідуальному порядку, прописується в договорі. Від розміру суми залежить і вартість самого поліса.

Умови добровільного медичного страхування для іноземців в Україні

Повна медична страховка для іноземців в Україні, купити яку пропонує компанія «Твій поліс», гарантує нерезиденту отримання допомоги і компенсацію витрат на послуги та медикаменти при настанні страхового випадку. Всі можливі ризики прописуються додатково в договорі.

Базовий пакет послуг, що входить до складу страховки, наступний:

  • Амбулаторна допомога екстреного характеру.
  • Екстрена стаціонарна допомога.
  • Невідкладна допомога.
  • Екстрена стоматологічна допомога.

Поліс не покриває витрати, пов’язані з хронічними захворюваннями, «ввезеними» в країну, а також профілактичні медогляди і відвідування лікарів.

На медичний поліс для іноземних громадян ціна відносно невисока. Придбати документ набагато дешевше, ніж в разі чого розплачуватися за медпослуги з власного гаманця. Навіть незважаючи на те, що в Україні медицина вважається недорогою, навіщо платити гроші зі своєї кишені, коли страхова компанія може повністю покрити всі збитки?

Чому поліс ДМС для іноземців краще замовити в «Твій поліс»?

Платформа «Твій поліс» представляє максимально повну картину страхування в Україні. На нашому сайті ви знайдете пропозиції провідних українських компаній і зможете вибрати найбільш підходящий варіант, оформивши страховку онлайн.

Це дуже зручно для громадян, які фізично не знаходяться в Україні. Електронна версія поліса буде відправлена ​​на e-mail і може використовуватися з тією ж юридичну чинність, що і паперова. Заявки на оформлення страховки приймаються цілодобово, без вихідних. Оплата також здійснюється онлайн – ми пропонуємо на вибір кілька способів. Для цього немає необхідності їздити в офіс, вистоювати черги і витрачати дорогоцінний час на отримання паперів.

На нашому сайті ви знайдете калькулятор страхування, де зможете розрахувати вартість поліса, вибрати із запропонованих варіантів найвигідніший. Немає нічого простішого, ніж медичне страхування для нерезидентів замовити в «Твій поліс». Захистіть себе, своє здоров’я і життя від зайвих витрат! Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, щоб дізнатися подробиці.