Залишити заявку
П.І.Б.
Телефон
Email

Закрити

Cтраховка від Covid19

Наш поліс підходить для перетину кордону і відповідає вимогам
Постанови Кабінету Міністрів України №480 від 12.06.2020г.

СТОП Коронавірус!
6 місяців
150 грн
  • Страхове покриття 10 000 грн
Вибрати
СТОП Коронавірус!
6 місяців
250 грн
  • Страхове покриття 25 000 грн
Вибрати
СТОП Коронавірус!
6 місяців
450 грн
  • Страхове покриття 50 000 грн
Вибрати
СТОП Коронавірус!
6 місяців
900 грн
  • Страхове покриття 30 000 EUR
Вибрати
Немає нічого важливішого турботи про здоров’я – і пандемія COVID-19 продемонструвала це у всій красі. За прогнозами аналітиків, хвороба продовжить стрясати весь світ ще від кількох місяців до кількох років, тому так важливо по максимуму забезпечити безпеку собі і близьким. Засоби індивідуального захисту, дотримання дистанції, вже стали звичним способом життя, вакцина – все це актуальні способи уберегтися від згубного впливу вірусу.

Ще одним актуальним кроком у цій боротьбі є захист своїх фінансів. Коронавірусна хвороба непередбачувана і підступна, і ви ніяк не можете заздалегідь передбачити хід її перебігу. Трохи убезпечити себе в цій лотереї допоможе страховка. Оформити страхування на випадок зараження коронавірусом  пропонує компанія «Твій поліс». У нас представлені пропозиції від різних страхових компаній, щоб ви змогли вибрати найбільш вигідне і відповідне. Звичайно, поліс не зможе захистити від захворювання, але мінімізує фінансові втрати. Весь збиток, заподіяний вірусом, компенсує страхова компанія.

Програми страхування від COVID-19

Перші страхові пропозиції, пов’язані з коронавірусів, надійшли на ринок ще навесні 2020 року. Однак в той час вірус був ще мало вивчений, та й люди, залякані невідомістю, не поспішали робити зайвих рухів. Сьогодні більшість страхових компаній вже розробило свої програми, що гарантують захист і підтримку всім, хто купив поліс.

Щоб оформити страховку від COVID-19 в Україні , можна самостійно вивчити пропозиції страховиків або скористатися сайтом компанії «Твій поліс». У нас представлені програми від провідних СК, порівнявши які, ви завжди зможете без праці вибрати відповідні умови і варіанти.

Одна з найбільш оптимальних програм – страховка з виплатою по тяжкості перебігу захворювання. Більшість хворих лікуються амбулаторно вдома, але навіть в цьому випадку витрати можуть бути дуже значними – здача тестів, комп’ютерна томографія, покупка лікарських препаратів. При гіршому збігу обставин – госпіталізація з тривалим складним лікуванням. Так, в різних ситуаціях вартість лікування коливається від 1500 грн до 30 тисяч і більше. Тому існує кілька програм з різними страховими сумами.

Якщо ви вибираєте мінімальний пакет, на 6 місяців він обійдеться всього в 150 грн / місяць при загальній страховій сумі в 10000 грн. Максимально можливе покриття – 30 тисяч євро є при внеску 900 грн / місяць. Це зовсім невеликі гроші, які подарують відчуття захищеності, безпеки і стабільності в настільки нелегкий час.

Як купити поліс страхування від коронавіруса?

Оформляйте для себе або рідних страховку від COVID-19 і отримуйте:

  • Страховий захист в Україні для громадян країни і нерезидентів.
  • Допомога 24/7 з консультаціями страхових експертів з даного питання.
  • Гарантовані компенсації в найкоротші терміни.
  • Страхування осіб різного віку і професій, включаючи групи ризику.
  • Готовий поліс без франшизи з чіткою і простою схемою по відшкодуванню коштів.

На нашому сайті здійснюється страхування від COVID 19 онлайн . Для цього не потрібно приїжджати в офіс компанії, стояти в чергах, піддаючи себе додатковому ризику. Ви можете залишити заявку через прикріплену форму, наш менеджер зв’яжеться з вами для обговорення і уточнення всіх деталей. Також можна самостійно зателефонувати нам, щоб отримати відповіді на всі запитання по страхуванню.

Для оформлення поліса знадобляться персональні документи з ПІБ, адресою, датою народження, ІПН, номером телефону. Якщо страхується особа без громадянства, потрібно закордонний паспорт або документ, на підставі якого особа перебуває на території України.

Після оформлення договору проводиться оплата – також онлайн, за допомогою банківської карти або перекладом на рахунок. Готовий поліс може бути висланий в електронному вигляді через e-mail або в паперовому вигляді поштою. Обидва документи мають однакову юридичну силу.

Страховка від коронавіруса – ціна вашого спокою і впевненості в завтрашньому дні. На сьогоднішній день це не розкіш, а надійний спосіб подбає про себе і своїх близьких з гарантією фінансової безпеки і отримання всебічної кваліфікованої медичної допомоги.

Інші види страхування

Туристичне страхування онлайн

Медична страховка

Медична страховка для іноземців

Замовити послугу

Виберіть послугу, яка Вас цікавить

Ваш телефон