Про нас

“Твій Поліс” – це сучасна платформа онлайн-страхування в Україні. Ми маємо успішний багаторічний досвід страхування на українському ринку. В асортименті послуг нашої компанії доступні страхові програми на будь-який випадок. На сайті “Твій Поліс” можна вивчити доступні поліси, відгуки клієнтів і підібрати оптимальний варіант для страхування. Наша компанія використовує нові технології і кращі бізнес-рішення, які гарантують високий професійний сервіс за доступними цінами.

Наша місія – спростити клієнтам доступ до фінансових послуг, тому наші ціни гнучкі і доступні кожному. Страхування і мікрокредитування в режимі онлайн допоможе заощадити ваш час і оформити страховий договір не виходячи з дому. На відміну від стандартних процедур оформлення в офісі, електронні поліси оформлюються простіше і швидше. В інтернеті кожен клієнт може в будь-який час порівняти різні пропозиції страхових компаній і вибрати для себе вигідний варіант.

Наші переваги

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Безкоштовна консультація фахівця

Безпечна оплата онлайн

Безпечна оплата онлайн

Чому клієнти вибирають “Твій Поліс”?

Замовляйте автоцивілку онлайн – оформляйте ОСАГО або КАСКО і отримуйте поліс відразу на електронну пошту за 5 хвилин. Їхати до нас в офіс необов’язково, всі розрахунки здійснюються за кілька хвилин. У нас можна застрахувати автомобіль, мотоцикл, вантажівкe і не тільки. Ми гарантуємо максимальні виплати при настанні

 • На одного потерпілого сума виплат при страховому випадку, який заподіяв шкоду життю і здоров’ю потерпілих, становить 260 000 гривен.
 • У разі нанесення шкоди застрахованому майну потерпілі отримають суму по 130000 грн на людину.
 • У разі шкоди, завданої майну третіх осіб, ви можете самі вибрати розмір франшизи – від 0 до 2600 грн.

Ви можете додатково розширити у нас опції автострахування з автоцивілкою «Все включено». Всі персональні дані надійно шифруються і захищені протоколом SSL. Якщо виникнуть питання, то наші фахівці готові надати детальну консультацію.

Консультанти по страхуванню Інна та Денис Предеїни

Ваші страхові консультанти – Інна та Денис Предеїни. Наша фірма була заснована в 2016 році в місті Вишневе Київської області. Чим вона відрізняється від десятків інших страхових компаній? Насамперед тим, що запропоновані тут умови є найкращими серед всіх можливих варіантів. Ми називаємо точні цифри та не маємо прихованих платежів та комісій. Чесніть та цілковита уважність до клієнтів – головні принципи компанії та її власників.

Історія компанії почалась двома роками раніше, в 2014, коли сімейна пара з інклюзивними особливостями переїхала в кримських просторів до столичного передмістя. В нас є встановлений діагноз ДЦП, і ми дуже хотіли довести, що також маємо право на нормальне життя. Маючи досвід в сфері страхування, ми відкрили маленьку фірму для консультацій клієнтів щодо отримання страхових послуг будь-якого роду. На сьогоднішній день ми маємо багато клієнтів з Вишневого, Київської області та інших міст України. До нас звертаються, як до обізнаних спеціалістів, що можуть допомогти в будь-якій ситуації, пов’язаної зі страхуванням.

Наша ціль була – знайти себе та розпочати допомагати людям. І ми досягли її своїми силами. Щоденно розвиваючись, ми даруємо клієнтам впевненість в їх фінансах. Звернувшись до нас, ви не тільки зекономите свій час та гроші в питанні страхування, а й дасте шанс сотням людей з інклюзивними особливостями. Шанс відчути себе повноцінними членами сучасного суспільства.
Ми чекаємо вас щоденно з понеділка по суботу с 9 до 20 в нашому офісі. Залюбки готові провести консультацію в телефонному режимі з будь-яким містом України. Оформити страховку можна онлайн з відправкою полісу на електронну адресу чи поштовою службою в паперовому вигляді на вказану адресу.

Компанія «Твій Поліс» пропонує найвигідніші умови на всі різновиди страхування. Ми підберемо для вас оптимальний варіант для КАСКО та ОСАЦВ, Зеленої карти та туристичного страхування, медичного та інших різновидів. Це найкращий спосіб захистити себе, своє майно та фінанси від невиправданих ризиків.

Наші переваги

Зі страховим агентом “Твій Поліс” ви не тільки заощадите час і фінанси. У нас ви можете бути впевненими в достовірності і оригінальності страхового договору. Кожен наш документ захищений від підробок, містить всі реквізити, включаючи підпис і QR код, підписи. Ми тісно співпрацюємо з провідними страховими компаніями України, а також постійно ведемо переговори з іншими лідерами страхового ринку, які фінансово спроможні і гарантовано виконують взяті зобов’язання по виплатах. Завдяки цьому наші фахівці готові запропонувати клієнтам вигідні умови страхування. Плюси співпраці з “Твій Поліс” очевидні:

 • Ми є великим замовником, тому нам надається високий пріоритет, якщо порівнювати з роздрібним клієнтом.
 • Виплати при настанні страхового випадку відбуваються значно швидше.
 • Ми готові надати цілодобову юридичну підтримку для наших клієнтів.
 • Ми регулярно аналізуємо надійність страхових компаній наших партнерів, щоб порекомендувати клієнту більш надійну компанію.
 • У “Твій Поліс” здійснюється безкоштовна доставка поліса по місту.
 • У нас можна отримати знижки та пільги.
 • Оплату поліса клієнт може зробити за передоплатою або після отримання поліса, будь-яким зручним способом.
 • Ми дбайливо ставимося до конфіденційних даних клієнтів, тому ніколи не розголошуємо цю інформацію третім особам.
 • Наші фахівці заздалегідь попереджають клієнта про закінчення терміну дії страхового поліса.

Це далеко не всі плюси співпраці з нами. Вибираючи “Твій Поліс як надійного партнера, ви гарантовано оціните взаємовигідну і плідну співпрацю з нами. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і партнера, тому ви будете задоволені ціною і якістю нашого обслуговування.