Оформлення зеленої карти

При перетині кордону кожен власник транспортного засобу
повинен пред’явити страховий поліс – «Зелену карту».

Всьго до сплати: грн.

Введіть дані про власника

ПІБ:

Контактний телефон:

Ваш email:

Завантажте копії документів:
Технічний паспорт (перша сторінка)
Технічний паспорт (друга сторінка)
Посвідчення водія (перша сторінка)
Ідентифікаційний код
Паспорт (перша сторінка)
Паспорт (друга сторінка)
Паспорт (сторінка з пропискою)

ДаліНазад

Завершення оформлення
Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Назад

Особистий автомобіль дарує повну свободу пересувань не тільки на території України, а й за її межами. Як приємно відправитися в захоплюючу подорож без прив’язки до громадського транспорту, літаків, автобусів, і слідувати за власноруч спланованим маршрутом! Так можна побачити набагато більше цікавого і привезти масу вражень. Головне – не забути перед поїздкою купити зелену карту на авто, в Україні та інших країнах-учасницях системи страхування вона є обов’язковим документом при в’їзді на територію іншої країни на своєму авто.

Міжнародний союз Green Card об’єднує автовласників з 47 країн світу, серед яких Україна, Росія, Молдова, Білорусь, всі країни Європейського союзу і деякі інші. Якщо ви в’їжджаєте на територію будь-якої з цих країн на своєму автомобілі, митники мають право вимагати документ про обов’язкове страхування. Це обумовлює необхідність оформити зелену карту онлайн або оффлайн.

Предмет договору зеленої карти

Зелена карта дозволяє спокійно здійснювати поїздки за кордон різного характеру на особистому авто. Наявність страховки позбавить від переживань за наслідки випадкових аварій, які можуть виникнути навіть у найдосвідченіших водіїв. При виникненні страхового випадку грінкарти надасть компенсацію пошкоджень власнику договору і третім особам, які постраждали при аварії.

Увага! Йдеться про захист вашої відповідальності на дорозі, а не автомобіля в разі виникнення ДТП. Це означає, що вигодонабувач отримає від компанії кошти для відшкодування збитків, завданих здоров’ю, життю, автомобілю, майну осіб, які постраждали в аварії з його вини.

Кому потрібно оформити зелену карту?

Законодавство України зобов’язує зелену карту замовити :

  • фізичним особам-власникам машин;
  • юридичним особам – підприємствам, організаціям або іншим установам, які експлуатують транспорт за межами українського кордону.

Так, всі водії, які планують перебувати за кермом українського транспортного засобу, який пересувається по території іноземної держави, повинні подбати про те, щоб купити страховий поліс зелена карта перед виїздом.

Процедура оформлення

Компанія «Твій поліс» пропонує страховку на авто для виїзду за кордон купити за кілька хвилин. Для цього знадобиться заповнити на сайті компанії коротку заявку із зазначенням типу транспортного засобу (отримати грінкарту можуть як легкові, так і вантажні, пасажирські машини), країну перебування та терміни. Страховий калькулятор тут же розрахує суму від провідних страхових компаній України. Ви зможете вибрати найбільш підходящу за всіма умовами.

Купити грін-карту на авто , значить – отримати договір у вигляді єдиного, прийнятого всіма країнами, сертифіката. Для цього заявнику видається бланк-заявка з необхідністю вказати наступні дані:

  • ПІБ, адреса, е-мейл, номер телефону.
  • Регіон дії.
  • Терміни та початок дії.
  • Марка, модель, гос.номер авто.
  • Дата народження, ІПН.
  • Способи оплати та доставки.

В цілому, в оформленні документа немає нічого складного. Але є нюанси, які потрібно відстежувати і враховувати. На сайті компанії «Твій поліс» ви можете ознайомитися з вимогами кожної конкретної країни щодо лімітів на кожне і все транспортний засіб, а також кожного і всіх третіх осіб.

Скільки коштує зелена карта

Залежно від того, в яку країну оформляється зелена карта, вартість послуги різниться. Для країн СНД витрати на страховку будуть меншими, ніж для Європи і, зокрема, Євросоюзу. Також тарифи на поліс залежать від типу машини, терміну дії (можливі варіанти від 15 днів до 1 року).

На сайті нашої компанії ви можете самостійно розрахувати витрати на страхування за допомогою калькулятора. Перш ніж придбати зелену карту, в онлайн-калькулятор для розрахунку обов’язково варто ввести інформацію про власника і автомобілі. Тоді вартість не опиниться для вас неприємною несподіванкою.

Страховка Green Card – це мінімальні вкладення, яких ви навіть не помітите. Зате оціните повну безпеку під час відвідин закордону. У разі непередбачених аварій сертифікат допоможе зберегти ваші кошти.