КАСКО

1

Вкажіть інформацію
про транспортний засіб

2

Вкажіть інформацію
про власника

3

Підтвердіть
відправлення заявки

Інформація про транспортний засіб

Марка авто:

Модель авто:

КПП:

Тип кузова:

Рік випуску:

Тип двигуна:

Пробіг, км:

Територія дії:

Місто реєстрації:

Вартість авто, грн:

Протиугінні пристрої:

Автомобіль в заставі:

Водії

Водії авто:

Дані про страховку

Франшиза по пошкодженнях:

Франшиза по викраденню або загибелі:

Ризики:

Початок договору:

Термін договору:

Порядок оплати:

Далі

1

Вкажіть інформацію
про транспортний засіб

2

Вкажіть інформацію
про власника

3

Підтвердіть
відправлення заявки

Інформація про власника

Вкажіть ваші ПІБ

Вкажіть контактний телефон

Вкажіть ваш email

ДаліНазад

1

Вкажіть інформацію
про транспортний засіб

2

Вкажіть інформацію
про власника

3

Подтвердіть
відправлення заявки

Завершення оформлення

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Назад

Автомобіль – засіб пересування, а не розкоші. Він істотно спрощує життя, дозволяючи швидко і з комфортом дістатися з однієї точки в іншу. Автовласники не залежать від розкладу громадського транспорту, часу доби, вартості проїзду, але разом зі свободою пересування отримують і деякі зобов’язання. Як, наприклад, оформлення страховки.

Дорожні ситуації можуть бути різні, і навіть великий досвід у водінні не гарантує відсутність неприємних пригод. Щоб убезпечити свій автомобіль і не платити великі гроші за ремонт при кожному невеликому ДТП і подряпини, варто купити страховий поліс КАСКО від компанії «Твій поліс». З ним ви отримаєте гідну фінансову компенсацію в разі пошкодження або зникнення машини: аварії, викрадення, стихійних лих, пожеж, актів вандалізму, падіння сторонніх предметів і ін.

Кому підійде страховка КАСКО

Якщо ви переживаєте за свій особистий чи службовий автомобіль, КАСКО подарує впевненість у цілості матеріальних заощаджень в разі виникнення непередбаченої ситуації. Зі страховим полісом можна спати спокійно, навіть якщо машина припаркована у дворі або ви як початківець водій потрапили в дорожню пригоду.

КАСКО варто оформити абсолютно всім водіям. Незважаючи на чималу вартість страховки, її покупка цілком виправдана, адже страховка КАСКО – ціна душевного спокою і фінансового благополуччя. Компанія «Твій поліс» пропонує кілька варіантів страхування, з яких кожен бажаючий зможе вибрати відповідне рішення.

Скільки коштує автокаско

Страхова компанія «Твій поліс» пропонує два основних пакети автострахування:

  • Повне КАСКО. Здатне покрити максимум витрат на ремонт транспортних засобів, враховує всі ризики і небезпеки, які прописуються в договорі. Власник авто сам визначає радіус дії франшизи, вона може покривати не тільки територію України, а й зарубіжжя. Вартість страховки немаленька, але ви платите за свою безпеку і берете до уваги всі можливі події, які ніколи не можна на 100% передбачити. Повне КАСКО купити – рішення далекоглядне і розумне.
  • Міні КАСКО. В цьому випадку страховка дозволяє вибрати лише кілька ризиків, на які будуть поширюватися умови договору. Це дозволяє добре заощадити на внесках, але компенсувати завдані збитки при нестраховому випадку ви ніяк не зможете. Можна придбати міні КАСКО з найпопулярнішими ризиками, і відчувати себе у відносній безпеці.

Скільки коштує кожен із запропонованих варіантів, ви можете дізнатися через спеціальний калькулятор. Перш ніж купити КАСКО онлайн в Україні , рекомендуємо скористатися формою на цій сторінці і оцінити свої фінансові можливості.

На вартість страховки впливають:

  • Марка, модель машини, рік випуску, вартість.
  • Термін дії договору.
  • Кількість ризиків, від яких хотілося б застрахуватися.

Компанія «Твій поліс» враховує також умови зберігання автомобіля, водійський стаж власника, кількість осіб, які мають право на управління, наявну систему охорони, страхову історію, а також загальні статистичні дані по даній моделі.

Ще один важливий момент: оформити КАСКО на авто ви можете з урахуванням відсотка по франшизі. Це означає, що при виникненні страхового випадку мінімальну частину витрат бере на себе власник (в залежності від умов, ця сума становить 1-2%), а все інше погашає «Твій поліс».

Що потрібно, щоб оформити КАСКО

Придбати страховку ми можете онлайн, заповнивши форму на сайті, або звернувшись в офіс нашої компанії в Києві. Для укладення договору знадобляться паспорта та ІПН всіх водіїв, які потенційно можуть керувати транспортним засобом, а також техпаспорт самого авто.

Якщо у вас виникли будь-які питання з технічних або функціональних моментів, телефонуйте за вказаними телефонами. Наш менеджер проконсультує і допоможе замовити договір КАСКО на найвигідніших умовах.

Ви також можете вибрати поліс онлайн, порівняти всі доступні варіанти, самостійно розрахувати витрати за допомогою калькулятора на сайті і ознайомитися з повною і перевіреною інформацією по добровільному страхуванню КАСКО. Захистіть свій автомобіль від несподіваних неприємностей і катайтеся собі на втіху!