Страхування нерухомості

Виберіть тип нерухомості

Тип нерухомості:

Введіть дані про власника

ПІБ:

Контактний телефон:

Еmail:

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Протягом усього життя людина докладає зусиль, щоб придбати і облаштувати своє житло. Комфортне і красиве, повне побутової техніки та стильних меблів, воно служить надійною «фортецею» та захистом від усіх негараздів. Але лише одна непередбачена ситуація – і затишне житло може перетворитися на катастрофу, залишивши господарів не тільки без даху над головою, а й без засобів до існування. Затоплення сусідами, пожежа та інші неприємні ситуації можуть відбутися в будь-який момент, і спричинити за собою істотні фінансові витрати на ремонт. Компанія «Твій поліс» пропонує убезпечити себе від подібних сценаріїв і купити страховку для житла на найвигідніших умовах.

Вартість житла в Україні – до декількох десятків і сотень тисяч доларів. Чи готові ви ризикнути цією сумою, ігноруючи оформлення страхового поліса? За статистикою за 2020 рік, тільки кількість пожеж в українському житловому секторі становить близько 1200 штук в місяць. А є ще несправності інженерних систем, вандалізм, затоплення, протікання дахів, грабежі. Ви можете ніколи не зіткнутися ні з чим з перерахованого вище. Але чи варто випробовувати долю або простіше оформити страховку на будинок і бути впевненим, що в разі чого ви не «підете по світу»?

Яке майно можна застрахувати

Ви можете оформити страховий документ на будь-яку наявну нерухомість – власні або орендовані квартиру, будинок, дачу, гараж, а також комерційні споруди. Кожен з цих видів має свої компоненти, які можна включити в договір. це:

  • Елементи конструкції – стіни, дах, підлогу, перекриття.
  • Інженерні комунікації – водопровід, газопровід, електромережі.
  • Ремонт, обробка – натяжні стелі, шпалери, паркет.
  • Техніка побутова, електроніка, меблі.
  • Будь-які цінні речі – дзеркала, килими, скла, посуд, статуетки та ін.
  • Додаткові споруди домової території – сарай, літня кухня, альтанка.

Таким чином, страховка нерухомості – ціна спокою і впевненості в своєму фінансовому становищі. Звичайно, поліс не врятує саму квартиру від непередбачених неприємностей, але ваші фінанси збережуться. Всі ризики, внесені в договір поліса, будуть компенсовані в повному обсязі.

Ще одна корисна функція, яку пропонує страхова компанія – відповідальність перед сусідами. Якщо ви станете винуватцем затоплення або іншого події, з вини якого третім особам буде завдано збитків, наявність страховки допоможе цивілізовано вирішити конфлікт без істотних фінансових витрат.

Скільки коштує застрахувати нерухомість в Україні

Тарифи на послуги страхування залежать від великої кількості моментів:

  • вартості нерухомості;
  • її «віку»;
  • терміну дії укладеного договору;
  • страхової суми;
  • ремонту і конструкційних особливостей;
  • системи сигналізації;
  • кількості зазначених ризиків;
  • франшизи – суми, яку не виплачує компанія.

Для багатоквартирних будинків найбільш актуальними ризиками вважаються проблеми з водопровідними, опалювальними комунікаціями, затоплення, на верхніх поверхах – протікання даху. Купити поліс для страхування нерухомості в Україні , якщо у вас приватний будинок, варто з обов’язковим згадуванням ризиків пожежі, газових вибухів, грабежів.

Актуальні ціни на поліс ви можете отримати безпосередньо при спілкуванні з співробітниками компанії, а також за допомогою онлайн-калькулятора, представленого на сайті «Твій поліс». У кожному індивідуальному випадку грошовий внесок страховки буде відрізнятися.

Як придбати страховку на нерухомість

У нашій компанії ви можете застрахувати квартиру онлайн, без відвідування офісу і черг. У цьому головна перевага інтернет-оформлення поліса перед фізичною присутністю.

Для оформлення поліса знадобляться паспорт і документи на квартиру. Вся процедура займає мінімум часу: ви вказуєте інформацію про свій об’єкт нерухомості, вибираєте відповідний страховий пакет, заповнюєте заявку, уточнюєте момент оплати. Після укладення договору поліс приходить до вас в електронному вигляді. Його можна роздрукувати або залишити на екрані – юридична сила документа від цього не змінюється.

Якщо ви тільки придбали нерухомість або вже давно володієте будинком, квартирою, рекомендуємо оформити страховку для житла і захистити себе від непередбачених ситуацій.