Туристичне страхування онлайн

Додаткові опції
Страхові опції:
мультивіза
Мета поїздки:
Дата(и) народження:

Ліміт покриття (EUR/USD):
Оплата від:Подорож, тим більше за кордон, викликає радісне передчуття. Зміна обстановки, нові враження, відпочинок і активне проведення часу завжди позитивно впливають на психіку. Однак, крім приємних моментів, будь-яка поїздка – це ще й далека дорога, зміна часових поясів, клімату і повна невідомість. Все це може привести до необхідності звернення за медичною допомогою. Хворіти – дорого, а хворіти закордоном – ще дорожче. Тому компанія «Твій поліс» пропонує купити туристичну страховку онлайн, Україна може зробити це безпосередньо перед виїздом за кордон або заздалегідь із зазначенням дати поїздки.

Чому важливо придбати туристичну страховку?

Страховий поліс допоможе вирішити проблеми, які раптово можуть виникнути зі здоров’ям. Життя непередбачуване і, на жаль, неприємності можуть спіткати навіть там, де їх зовсім не чекаєш. Рішення купити туристичну страховку для подорожей допоможе захистити ваші фінанси, адже медицина за кордоном для іноземців дуже дорога. Поліс покриє витрати на лікарів, дослідження, медикаменти, які можуть знадобитися для вирішення проблеми. Його вартість зовсім невелика в порівнянні з витратами, які можна понести без нього. Заощадивши копійки, ви ризикуєте потрапити на набагато більші витрати. Тому купити страховку для туриста – найнадійніше рішення, на якому не варто економити.

Для перетину кордону з Шенгенською зоною українцям обов’язково потрібно страховка. На паспортному контролі можуть попросити пред’явити документ, а при його відсутності мають повне право не пустити в країну. Тільки уявіть собі, як буде прикро і шкода витрачених на транспорт, заброньоване житло грошей! Не кажучи вже про зіпсований відпустці і нервової процедурі повернення.

Крім того, для отримання візи в деякі країни туристичний страховий поліс є обов’язковою умовою. Без нього вам просто не дадуть дозволу на в’їзд. І, звичайно, ця економія не варто того, щоб скасовувати поїздку. Оформити страховий поліс для туристичної візи можна всього за кілька хвилин.

Що враховувати при оформленні туристичної страховки

Якщо ви виїжджаєте за кордон вперше, варто дуже уважно поставитися до покупки страховки. Навіть у бувалих мандрівників можуть виникнути складності, якщо країна призначення екзотична або є які-небудь проблеми зі здоров’ям. Перед оформленням потрібно уважно ознайомитися зі страховими вимогами і можливими додатковими послугами обраної для поїздки точки.

Крім стандартних медичних платежів, в умовах можна обумовити також наступні моменти:

 • Невідкладну допомогу при раптовому погіршенні стану або загостренні хронічних захворювань.
 • Втрату працездатності з різних причин.
 • Нещасні випадки, що призвели до погіршення здоров’я або загибелі.
 • Юридична і адміністративна допомога.
 • Втрата грошей, документів, багажу.
 • Терміновий приїзд члена сім’ї при настанні страхового випадку.

Також слід знати, що умови страхового договору залежать від обраного напрямку і можуть відрізнятися для:

 • Країн Шенгену.
 • Європейських країн, що не входять до Шенгенської зони.
 • США і Канади.
 • Азії, екзотичних місць.
 • Країн СНД.

У документі обов’язково варто зробити акцент на особливості життя та побуту пункту призначення, в тому числі кліматичного поясу, культури – національних традицій, обрядів, кухні, рівня злочинності, загального стану медицини та доступності різних сервісів. Грамотно складена туристична страховка – ціна комфортного, безпечного, щасливого відпустки, тому в ній важливо передбачити всі моменти.

Скільки коштує страховий поліс для туриста

Щоб визначити, скільки доведеться заплатити за поліс, потрібно врахувати сукупність наступних параметрів:

 • Мета поїздки (робота, туризм, активний відпочинок, навчання).
 • Тривалість (загальна кількість днів).
 • Пункт призначення (країни Шенгену, Європа, Азія, Америка, СНД).
 • Обсяг страхової суми (мінімально можливий 30 тисяч євро, для США, Канади краще вибирати 50 тисяч євро, для інших країн варто вивчити вимоги посольства).

У переважній більшості договорів з туристичного страхування не використовується франшиза. Тобто частини збитку (1-2%), яка не погашається страховиком, а оплачується туристом, не існує.

В цілому, варто туристична страховка недорого . Наприклад, тижневу подорож до країн Шенгену на стандартних страхових умовах обійдеться в суму трохи більше 100 грн. Щоб точно розрахувати вартість поліса, можна скористатися онлайн-калькулятором на сайті «Твій поліс».

Замовте туристичний поліс онлайн – захистіть свою поїздку

Для придбання документа необхідні закордонний паспорт і ідентифікаційний код. Компанія «Твій поліс» пропонує оформити страховку онлайн, скориставшись наступними перевагами:

 • Не треба витрачати особистий час на поїздку в офіс, стояння в черзі.
 • Оформлення полісів через інтернет здійснюється 24/7, в будь-який час і день тижня.
 • Можна вибрати кілька варіантів страхування, попередньо ознайомившись з умовами кожного в спокійній домашній обстановці.
 • Куплений у нас поліс приходить до вас в електронному вигляді і має ту ж юридичну силу, як і паперовий.

Якщо вам потрібна страховка для виїзду за кордон, замовити її ви можете прямо зараз, заповнивши коротку форму заявки у нас на сайті.

Наверх

ЗАЛИШИ ЗАЯВКУ

та отримай найкращу ціну на страховку

Телефон

Закрити