Страхування зелена картка – Чабани

Сучасні селища міського типу, такі як Чабани, наближені до столиці, налічують багато сімей, які володіють автомобілями. І якщо для поїздки до Києва вам потрібна наявність тільки ОСЦПВ, то щоб виїхати за межі України на власному авто, треба купити поліс страхування автомобіля – Зелена карта. Купити цей аналог нашого внутрішнього полісу автострахування можна швидко та вигідно на сайті Твій поліс з доставкою до Чабанів!

Купити Зелену карту можна не лише у стаціонарних відділеннях компаній-страховиків. Зараз все можна знайти у вашому мобільному телефоні, не виходячи з дому! Компанія Твій поліс підтримує перехід у цифровий формат. Пара кліків і ви можете самостійно або за допомогою наших спеціалістів заповнити встановлену форму та оформити будь-яку необхідну страховку! Ви заощаджуєте свій час та гроші, не витрачаючи їх на проїзд та черги, що ставати дуже актуально в період пандемії, коли всі заклади закриті. Сплатити поліс Зелена картка можна також онлайн – банківською карткою або через банкінг.

Після покупки Грін кард у компанії Твій поліс водія з Чабанів отримають її у найкоротші терміни. Ми надсилаємо поліс та пару копій, які використовуються у разі настання ДТП. Ви не повинні залишати оригінал на місці пригоди! Якщо копії закінчилися або їх немає під рукою, достатньо зробити ксерокопію.

Відмінністю від ОСЦПВ стане відсутність встановленої суми франшизи при покупці. Вона регламентується законодавством країни, куди ви їдете. Подивитися, чи підтримує країна Зелену картку та яка діє сума компенсацій, можна на сайті МТСБУ.

На даному сайті можна перевірити ваш поліс. У зв’язку з випадками фальсифікації полісів, що почастішали, не варто довіряти сумнівним компаніям. Купуйте страховки у перевірених страховиків, які готові швидко виплатити все за своїми зобов’язаннями. До таких належить Твій поліс. На сайті МТСБУ ви перевірите не лише оригінальність автострахування, але й правильність внесених вами даних. Це важливо для перетину кордону.

Мінімальний термін актуальності Зеленої картки – 15 днів. Максимально оформити страховку можна на рік. Якщо ви купуєте на термін, що дорівнює вашій поїздці, наші фахівці пропонують вам оформити її на більший термін.

Тут є кілька вагомих аргументів:

  • якщо термін страховки закінчиться, вам необхідно буде купити її за місцем, а це – додаткові витрати (Зелена карта за кордоном коштує дорожче)
  • якщо термін спливе, а настане страховий випадок, то компенсації не виплачуватимуться, т.к поліс вважається недійсним і всі витрати ляжуть на вас і ваш сімейний бюджет

Додатково спеціалісти сайту Твій поліс рекомендують клієнтам вивчити особливості правил дорожнього руху обраної країни. Злісне порушення цих правил призведе до судових розглядів та анулювання полісу! Водіння у стані наркотичного та алкогольного сп’яніння теж буде обтяжливою обставиною.

Для оформлення необхідні ваші такі дані:

  • країна
  • термін страховки
  • тип машини та її об’єм її двигуна

Від цього залежатиме вартість Зеленої картки. Її можна заздалегідь розрахувати за допомогою зручного страхового калькулятора на сайті Твій поліс!

Твій поліс нагадує – Зелена карта не покриває ваші персональні витрати на ремонт авто чи здоров’я. Тут необхідно купити кілька страховок одразу – Зелену карту та медичну (туристичну) страховку. Вона допоможе вам та захистить ваших близьких. Це ще й вигідно – покупка кількох страховок дає додаткові знижки чи пільги!

Бережіть себе, про інше подбають недорогі страховки сайту Твій поліс!