Страхування зелена карта – Теремки

У сучасних Теремках зводяться новобудови з великими парковками, адже багато хто має свою машину. Для поїздок країною достатньо мати в наявності недороге ОСЦПВ, але якщо ваша мрія – побачити світ на власному авто, варто заздалегідь дізнатися про автоцивілку Зелена карта, яка є обов’язковою для перетину кордону. Щоб уникнути випадків шахрайства з цим видом страховки, варто вибрати надійного страховика. І все більше водіїв із Теремків купують Зелену карту на сайті Твій поліс!

Сучасні технології дозволяють робити покупки не виходячи з дому. Наявність телефону, планшета або ноутбука вирішує питання часу та грошей. Ви заощаджуєте свій час, який раніше витрачали на поїздки до страхової контори та нескінченних черг. І навіть оплатити зможете покупку Зеленої картки онлайн карткою або за допомогою банківської програми! Це актуально під час канікул чи пандемій, коли відділення закриті. Пара кліків – і ви стали володарем Зеленої карти на вигідних умовах від сайту Твій поліс!

Що потрібно для оформлення Green Card?

Правильно ввести всі дані до форми встановленого зразка.

Ціна на цей вид полісу фіксована і залежить від наступних моментів:

  • терміну дії
  • країни, куди ви їдете
  • вашого авто та його типу двигуна

Після його покупки він автоматично з’явиться на сайті МТСБУ і ви зможете перевірити його справжність і правильність внесення всіх даних. Тут є список країн, які підтримують цей вид страховки. А ось суми франшизи у Зеленой карти немає. Вона регулюється законодавством країни, де трапляється ДТП.

Купити поліс можна терміном від 15 днів до 1 року. З метою економії прийнято вважати, що варто оформити покупку лише чітко термін перебування за кордоном.

Ми рекомендуємо вам взяти кілька днів плюс, адже обставини можуть вас затримати. Якщо саме в цей момент настав страховий випадок, а термін дії поліса спливає, він буде недійсним. У такій ситуації страховка не сплачується!

Не зайвою буде попередня консультація чи ознайомлення із законами зарубіжної країни в галузі дорожнього права. Пряме порушення чинного закону, як і сп’яніння, вважається причиною, через яку поліс анулюється.

Зелена карта покриє збитки третім особам. Але ваші витрати та витрати на лікування вона не відшкодовує. Якщо ви дбаєте про своє здоров’я та фінансове благополуччя, ми пропонуємо вам купити на сайті Твій поліс кілька страховок відразу – Зелену карту та недорогу медичну, щоб отримати додаткову знижку!

До оригіналу страховки додається кілька копій. Вам необхідно залишити потерпілим для отримання компенсаційних виплат. Завжди оригінал Зеленої картки зберігайте у себе та не віддавайте третім особам! Якщо копій немає під рукою, ви можете зробити з оригіналу ксерокопію. А після повернення до рідних Теремків проконтролювати виплати за допомогою інформування на актуальну електронну пошту.

Надійна страхова компанія здійснює підтримку своїх клієнтів на будь-якій дорозі світу та гарантує швидкі виплати за всіма полісами обов’язкового страхування!

Твій поліс дає тобі Зелену карту на вигідних умовах із швидкою доставкою до Теремків та зеленого світла для подорожей на особистому авто по всьому світу!