Страхування зелена карта – Тарасівка

Кожен водій в м.Тарасовка мріє обкатати свою “ластівку” по автобанах Європи! Сьогодні відвідування більше 48 країн світу на власному авто є тим, хто є власником Зеленої карти -автостраховки, яка покриває витрати, завдані третім особам або їх майну в результаті ДТП, де вас визнали винним.

Ця автостраховка – аналог загальнодоступного ОСЦПВ, тільки міжнародного зразка. Її можна оформити в Тарасівці тільки якщо ваше авто зареєстровано в нашій країні. Це допоможе вам уникнути зайвих витрат, що дуже зручно. Але варто купувати Зелену карту тільки у перевірених страховиків, таких як компанія Твій поліс в Тарасівці!

Ми завжди гарантуємо оперативні виплати за всіма своїми страховими полісами, підтримку користувачів в режимі 24/7 і надаємо безкоштовну консультацію. Купівля Зеленої карти ще не була настільки простою і зручною! Не виходячи з дому, зробивши всього лише пару кліків і заповнивши дані, ви купуєте Грін Кард без черг і довгих очікувань! Оплатити покупку можна з карти, сучасним банкінгом або готівкою при отриманні оригіналів. Ми завжди йдемо назустріч кожному своєму клієнтові і швидко висилаємо оригінал Зеленої карти і її копії.

Запам’ятайте! Оригінал Зеленої карти завжди повинен бути у вас. На місці ДТП ви залишаєте потерпілим копію, де вказані всі ваші дані і вашої страхової. Якщо ви не зможете знайти копії, то варто зняти просто ксерокопію, але залишити оригінал при собі. При покупці Зеленої карти вкажіть вашу діючу електронну пошту, адже на неї будуть приходити повідомлення про статус компенсаційних виплат.

Купівля Зеленої карти проста і вигідна! Попередньо прорахувати її вартість ви зможете на зручному страховому калькуляторі сайту Твій поліс в Тарасівці, а отримати його в будь-якій точці України зручною транспортною компанією! Можна скористатися допомогою нашого фахівця, залишивши дані для зворотного дзвінка, або зателефонувати за одним із номерів на сайті!

Для розрахунку необхідно вказати:

  • тип автомобіля
  • країну, куди ви збираєтеся
  • термін дії Грін Кард

Особливо важливо, щоб навіть в разі вашої непередбачуваної затримки в чужій країні, Зелена карта була дійсна. Якщо на момент ДТП карта буде простроченої, то виплата по страховці буде неможлива. Також варто вивчити особливості дорожнього руху обраної країни, щоб зменшити ризик потрапляння в неприємні ситуації.

Зелена карта виплатить збитки тільки постраждалим. А ваші особисті витрати вона не покриє. Якщо ви везете вантаж або переживаєте за своє здоров’я, то перед поїздкою варто купити недорогу медичну або туристичну страховку на сайті компанії  Твій поліс в Тарасівці! Комбінуючи кілька страховок, ви купуєте їх за мінімальною ціною, ще й на приємні знижки можете розраховувати!

Зелена карта, куплена на сайті компанії Твій поліс в Тарасівці, вноситися в базу МТСБУ, де їй буде присвоєно унікальний код для перевірки автентичності.