Страхування зелена карта – Святопетрівське

На південно-західній околиці Києва зручно розташоване село Святопетрівське. Звідси його водіям відкрито всі автомагістралі нашої країни! Але якщо по роботі вам необхідно на власній машині виїхати за кордон – варто дізнатися все про Зелену карту – страховку, яку приймають у понад 40 країнах світу! Аналогічне автострахування, схоже за принципом дії з нашим внутрішнім ОСЦПВ доступне до покупки на сайті перевіреної страхової компанії Твій поліс вже зараз! Цілодобово ви можете швидко та вигідно купити Зелену картку чи інші недорогі страхові поліси не виходячи зі свого будинку зі Святопетрівськом!

Багато великих компаній переходять у зручний для клієнтів формат роботи на цифрових носіях та інтернеті. Достатньо кілька разів клікнути на сайті Твій поліс та перевірена Зелена карта вже ваша! Оригінали ж прибудуть до Святопетрівського найближчими днями! Ви можете отримати безкоштовну консультацію у наших фахівців, які знають про страхування все, або самостійно заповнити всі дані для покупки автострахування. Ми приймаємо та онлайн-оплату. Це суттєво скоротить час покупки поліса, адже вам не треба мчати до найближчої каси!

За допомогою будь-якої картки або мобільного додатка банку ви проведете всі необхідні розрахунки!

Для того, щоб розрахувати вартість, слід вказати основні пункти:

  • вид транспорту та його об’єм двигуна
  • країну, куди ви їдете
  • термін дії страховки

Від цього залежатиме і вартість Green Card. Сума компенсаційних виплат при покупці не встановлюється. Вона регулюється законодавчо країною, де сталася ДТП. З цифрою за франшизою, а також із переліком країн, які підтримують поліс Зелена картка можна у наших спеціалістів або на сайті МТСБУ. Цей держреєстр дозволить вам за номером Зеленої карти перевірити правильність її оформлення (ваших персональних даних та інформації про машину).

Мабуть, найважливішим моментом слід вважати розрахунок часу, який купується поліс. Мінімально – це 15 днів. Максимальне страхування оформляється на рік. Не варто брати автостраховку впритул.

Така економія може призвести до істотних втрат з двох причин:

  • якщо Зелена карта буде недійсною, вам необхідно буде купувати її за місцем, що набагато дорожче за кордоном, ніж на сайті Твій поліс
  • якщо термін дії закінчився і настав страховий випадок, компенсації по ньому не проводитимуться, а значить збитки доведеться погашати вам

Власники транспортно-логістичних компаній, чиї машини зі Святопетровського возять товари за кордон, страхують повністю своє авто та вантаж на сайті Твій поліс, адже Зелена карта не покриває ваших власних витрат. А ось про здоров’я потурбуватися недорога медична страховка або туристична покупка. Купуючи на сайті Твій поліс кілька видів страхових полісів, ви завжди можете розраховувати на додаткові знижки!

Після оформлення вам у Святопетрівське будуть надіслані оригінали Зеленої карти та кілька її копій. Останні потрібні для того, щоб на місці дорожньо-транспортної пригоди ви могли залишити потерпілій стороні копію поліса для отримання компенсаційних виплат. Оригінал ви зберігаєте у себе та не віддаєте його третім особам! Якщо під рукою копій не було в потрібний момент, зробіть ксерокопію з оригіналу та віддайте її. Після приїзду додому всі стадії виплат компенсацій ви зможете побачити на своїй ел. поштою.

Тому співробітники сайту Твій поліс просять вас уважно вносити всі актуальні дані та діючі засоби зв’язку!

Чому нас обирають водії зі Старопетровського? Твій поліс забезпечує швидкі виплати за всіма зобов’язаннями у найкоротші терміни! Ми здійснюємо підтримку своїх користувачів де б вони не знаходилися, а наша приємна цінова політика та програма лояльності залучають дедалі більше водіїв зі Святопетрівського обслуговуватись комплексно у нас у компанії Твій поліс!