Страхування зелена карта – Софіївська Борщагівка

Виїжджаючи з Софіївської Борщагівки за кордон на власному автомобілі, вам необхідно заздалегідь подбати про Зелену карту – обов’язковий вид страхування машини, який необхідний для перетину кордону 48 країн світу! Купити вигідно green card можна у відповідального страховика – компанії Твій поліс із швидкою доставкою до Софіївської Борщагівки!

На території України збитки третім особам у разі ДТП компенсує автоцивілка. Грін кард працює за аналогічним принципом. Вона покриває вартість послуг ремонту та лікування, огорож та інше. Але якщо у вас комерційний автотранспорт і ви везете важливі вантажі або товари, варто додатково застрахувати свій вантаж, адже грін-кард тут не допоможе. Є кілька основних моментів, на які варто звернути увагу при покупці зеленої картки – вона не буде діяти, якщо буде доведено, що ви керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушували злісне законодавство та правила руху.

Розрахувати вартість покупки грін кард можна за допомогою зручного онлайн-калькулятора або звернувшись за допомогою до спеціалістів сайту Твій поліс! Ми завжди готові надати допомогу та підтримку користувачам на будь-якій дорозі! Це і робить нас популярною страховою у водіїв із Софіївської Борщагівки! Всі наші Зелені карти зареєстровані на сайті МТСБУ, щоб покупець перед виїздом за кордон міг перевірити правильність усіх внесених даних та її дію.

Зелена карта не має суми франшизи при покупці, а сума компенсаційних виплат регламентується законодавством країни, куди ви їдете.

Для покупки Грін Кард необхідно заповнити наступні параметри:

  • країну
  • вид авто та його об’єм двигуна
  • термін дії

Не купуйте Зелену карту рівно на той термін, на який ви виїжджаєте. Візьміть термін із запасом. Чому наші спеціалісти сайту Твій поліс рекомендують саме так зробити покупку? Адже якщо страховий випадок настає тоді, коли термін картки закінчився, вона не буде дійсною, і витрати доведеться виплачувати вам зі своєї кишені. У житті буває багато обставин, які можуть затримати вас у дорозі. Зелену карту можна оформити терміном від 15 днів до року.

Наші фахівці після покупки надішлють вам оригінал полісу Зелена карта до Софіївської Борщагівки та кілька її копій. Для чого вони вам? Їх залишають другому учаснику ДТП для виплат зі страховки. Навіть якщо їх не буде під рукою в потрібну мить, не віддавайте оригінал. Він має залишитися у вас. Віддайте потерпілому ксерокопію, зняту з вашої грин кард.

Ви та ваше здоров’я важливі нам! Ми підготували для своїх клієнтів унікальну цінову пропозицію при покупці медичної страховки. Вона оберігатиме вас навіть за кордоном, маючи розширений пакет можливостей! У нас є й популярні туристичні страхові поліси! Купивши їх сьогодні на сайті Твій поліс ви заощаджуєте свій сімейний бюджет завтра!

Сайт Твій поліс не перший рік працює на ринку України та залучає все більше користувачів своєю лояльною ціновою політикою, постійними знижками при купівлі відразу декількох видів страховок (медичною або туристичною) та швидкою доставкою всіх документів по Софіївській Борщагівці та іншим містам України!