Страхування зелена карта – Крюківщина

Кожен водій Крюківщини знає, що обов’язковим видом автострахування в Україні є ОСЦПВ. Але якщо ви хочете покинути межі Київської області і відправитися в подорож своєю машиною – вам потрібен її міжнародний аналог – Зелена карта! Найкращі умови купівлі Грін кард ви можете знайти на сайті Твій поліс!

Цей поліс допоможе компенсувати збитки третій стороні за кордоном, якщо вас визнали винуватцем ДТП. Але варто пам’ятати, що якщо ви злісно порушуватиме місцеві правила дорожнього руху або перебуватимете в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, то поліс не врятує вас від відповідальності! Перед поїздкою варто уважно вивчити основи руху авто обраної країни. А наші консультанти сайту Твій поліс завжди готові проконсультувати вас перед покупкою недорогої Зеленої картки з доставкою до Крюківщини!

Вартість грін кард буде залежати від кількох параметрів. Їх необхідно внести до онлайн-калькулятора для попереднього розрахунку вартості Зеленої карти.

Потрібні наступні дані:

  • термін, на який діятиме поліс
  • країна, куди ви зібралися.
  • вид вашого транспорту

Якщо про інших учасників руху подбати грін кард від сайту Твій поліс, то ваші витрати вона, на жаль, не покриє. Для того, щоб оплатити лікування за кордоном потрібна надійна медична страховка з розширеним пакетом або туристичний поліс. Ми знаємо про це все! А ціни на окремі види страхування завжди вас потішать! Твій поліс рекомендує купувати одразу кілька видів наших вигідних страховок та отримати додаткову знижку! Якщо ви власник автопарку, і ваші автомобілі їздять багатьма країнами світу, варто купити не тільки Зелену карту, але й застрахувати своє авто та вантаж, адже карта ваших збитків не покриє.

Ви можете оформити green card за найвигіднішою ціною на сайті Твій поліс терміном від 15 днів до 1 року. Тут теж не варто брати поліс “впритул” з датою перебування в іншій країні. Адже якщо аварія станеться тоді, коли термін дії полісу буде вичерпано, він буде недійсним. Ми радимо своїм клієнтам купити Зелену карту на кількість днів із запасом на той випадок, якщо ви затримуєтесь.

Щоб уникнути шахрайських дій з боку несумлінних страховиків, варто купити зелену картку тільки у перевірених компаній, таких як Твій поліс! Всі наші поліси вносяться до бази МТСБУ, де ви можете перевірити його реєстрацію та свої дані. Переконайтеся, що все заповнено правильно, уникнувши неприємних моментів при перетині кордону.

Ми оперативно доставимо кур’єром оригінал вашого полісу до Крюківщини + кілька копій, для того щоб ви могли залишити потерпілій стороні його для відшкодування збитків. Оригінал завжди має залишатися у вас! Якщо ви не знайдете копії при собі, зробіть копію на місці, але збережіть оригінал у себе. Після повернення додому ви можете простежити за ходом погашення за допомогою повідомлень на електронну пошту. Тому вказуйте свої справжні контактні дані!

Перевагами покупки Зеленої карти на сайті Твій поліс стануть мінімальна інтернет – ціна страховок та швидка доставка в Крюківщину та будь-який куточок України! Зателефонуйте нам сьогодні та отримайте безкоштовну консультацію щодо будь-якого виду персонального страхування!