Страхування зелена карта – Хотів

Трапляється, що по роботі деяким водіям з Хотова по роботі чи з особистих питань доводиться залишати своє затишне село та виїжджати за межі України. І якщо для поїздок необхідно перетинати кордон на власному автотранспорті, варто придбати Зелену картку – міжнародний договір страхування автоцивільної відповідальності. Сайт компанії Твій поліс протягом кількох років радує водіїв з Хотова недорогими автоцивілками та готовий запропонувати вам купити Зелену карту швидко та зручно з найкращими умовами з виплат!

Як і всі великі компанії, ми йдемо в ногу з часом і перемістилися з офісів у ваш смартфон! Ви можете прямо зараз купити Зелену картку або оформити будь-який вид страхування, не виходячи з дому! Забудьте про черги – оплатити покупку можна також онлайн за допомогою будь-якої банківської програми або картки! Це вигідно та економно!

Оригінали всіх документів швидко прийдуть своїм власникам у Хотів. Ви отримуєте на руки не лише оригінал, а й кілька копій полісу. Якщо за кордоном все ж таки трапиться страховий випадок, то вам необхідно буде залишити третій стороні копію Зеленої картки. Чи не віддавайте оригінал! Він повинен зберігатися лише у вас! Якщо ви не пам’ятаєте, куди поділи копії, просто зробіть ксерокопію з документа.

Green Card компенсує збитки, завдані третім особам, якщо вас визнають винуватцем ДТП. А ваші витрати вона не покриває.Псування майна (машини та вантажу) компенсує лише окремо оформлена страховка. Наші спеціалісти завжди підкажуть вам, що купуючи на сайті Твій поліс Зелену картку та недорогу медичну страховку, ви завжди зможете розраховувати на додаткові знижки!

Для покупки Зеленої картки варто уважно заповнити форму на сайті, внісши такі дані:

  • вид транспорту
  • країна перебування
  • термін страховки

Перевірити, чи підтримує країна страховку Зелена карта, можна запитавши наших фахівців. Також можна дізнатися суму компенсаційних виплат, яка регулюється законодавством країни, куди ви їсте. Ця інформація є у вільному доступі та на сайті МТСБУ. Тут ви можете перевірити справжність вашого поліса та вірність всіх даних по вам та машині. Не варто купувати страховки у невідомих компаній. Варто довіряти лідеру ринку з продажу автострахування у Хотові – компанії Твій поліс!

Ви можете купити Зелену карту терміном на 15 днів (мінімальний термін) та до року (максимальний термін). Варто розуміти, що поліс треба із запасом на випадок непередбаченої затримки. Чому це важливо? По деяким причинам:

  • вартість Зеленої карти в Україні на сайті Твій поліс дешевша, ніж за кордоном
  • якщо страховий випадок настає тоді, коли термін вичерпано, поліс вважається недійсним і всі витрати ляжуть на автовласника без можливості отримання виплат

Щоб не потрапити в прикру ситуацію, ознайомтеся перед від’їздом із місцевими правилами правил дорожнього руху, адже вони можуть відрізнятися від наших. Якщо ви будете злісно їх порушувати або здійснювати рух, перебуваючи під дією наркотиків або алкоголю, це спричинить судовий розгляд та анулювання всіх виплат.

Не ризикуйте своїм здоров’ям та транспортом! Купуйте вигідні автострахування в Хотові у надійного страховика – компанії Твій поліс! Ми гарантуємо швидкі виплати щодо кожного з наших полісів!