Страхування зелена карта – Гостомель

По дорогах Європи і країн СНД курсують сотні автомобілів з Гостомеля. Для того щоб вони безперешкодно могли перетнути кордон, на них необхідно купити Зелену карту автострахування на сайті компанії Твій поліс в Гостомелі!

Зелена карта купується як для фізичних осіб, так і для юридичних. Її можна оформити тільки на ті авто,які зареєстровані на території України.

З 2021 року 48 країн світу підтримують Зелену карту. Вона оформляється терміном від 15 днів і до 1 року. При покупці беріть кількість днів з запасом, на випадок непередбачених затримок. Це важливий момент. У разі, якщо ваше авто потрапило в ДТП, а вас визнали винуватцем, а страховка була прострочена, це не буде страховим випадком. Буде не зайвим вивчити нюанси чужого законодавства, що регулює дорожній рух. Адже в разі, якщо будуть обтяжуючі обставини (водіння в нетверезому стані або під дією наркотичних речовин) вам загрожує ще й арешт.

Зелена карта покликана покрити збитки третім особам, отримані в результаті ДТП. Вона не покриє ваші. Для цього варто купити за мінімальною ціною медичну або туристичну страховку на сайті компанії Твій поліс в Гостомелі!

Вартість страховки будет зависеть от:

  • вида транспорта (найдорожча – для автобусов, сама дешева – на мотоцикли або причепи)
  • страну, яку ви обрали для подорожі
  • строк страховки

Компанія Твій поліс в Гостомелі завжди готова здивувати вас не тільки своїми низькими цінами на страховку, але й безкоштовною оперативною доставкою оригіналів Зеленої карти. Ціна на цей вид страховки фіксована для всіх страхових компаній України та прив’язана до поточного курсу євро. Тому легко та зручно її купити на сайті компанії Твій поліс у Гостомелі та також оплатити покупку онлайн за допомогою банківської картки або готівкою при отриманні! Скористайтеся зручним страховим калькулятором для попереднього розрахунку вартості Зеленої картки або безкоштовно проконсультуйтесь у нашого фахівця!

Суму компенсаційних виплат встановлює законодавство тієї країни, де стався страховий випадок. При покупці Зеленої карти неможливо встановити суму франшизи.

Купівля Грін Кард у перевіреного страховика – ваша гарантія того, що Зелена карта буде дійсна на момент перетину кордону. Впевнитись у цьому легко. Кожній страховці, придбаній на сайті компанії Твій поліс у Гостомелі, надається унікальний код після її внесення до бази МТСБУ. Самостійно на сайті ви зможете також переконатись у правильності внесення всіх реєстраційних даних по машині або ваших персональних даних.

Ваш час та здоров’я безцінно! І ми готові його надійно охороняти його за допомогою наших вигідних страховок, де б ви не були!

Водії з Гостомелі купують страховки ОСЦПВ, полісу КАСКО, Зелену карту та навіть страховку для таксі на сайті компанії Твій поліс, адже це вигідно! Наша цінова політика, оперативність виплат та підтримка користувачів 24/7 приваблює все більше користувачів із Гостомелю та інших міст України!