Страхування зелена карта – Гатне

Україна входить в 48 країн світу, які пропускають автотранспорт на свою територію при наявності Зеленої карти встановленого зразка. Таку ж необхідно буде купити вам, якщо ви вирішили відправитися за кордон на власному авто! Завжди швидко і зручно це зробити у надійного страховика в Гатному – компанії Твій поліс!

Ви в режимі онлайн купуєте Зелену карту для подорожей на авто за кордон, а ми вам швидко її доставляємо в будь-яку точку України! На руки ви в обов’язковому порядку отримуєте оригінал страховки і дві її копії. Їх необхідно пред’явити і залишити потерпілим в ДТП для відшкодування збитків. Ні в якому разі не віддавайте оригінал! Він повинен залишатися у вас.

Ціна Грін кард для авто фіксована для всіх страхових компаній і залежить від курсу євро на момент оформлення, а також від наступних параметрів:

  • часу, на яку оформляється страховка
  • типу автомобіля
  • країни, куди ви прямуєте

Найдорожча страховка вийде на автобус, найдешевша – на причіп або мотоцикл. Ви можете оплатити її будь-яким зручним способом – на сайті Твій поліс в Гатному за допомогою банківської карти або готівкою при отриманні. Мінімальний термін, на якій оформляється Грін кард – 15 днів. Річна карта – максимальна. Наша порада – не купуйте страховку з терміном “в притул”. Купіть Зелену карту з запасом, адже якщо ДТП з вашої вини станеться, коли страховка буде прострочена – це буде не страховий випадок. Зелена карта являє собою аналог нашого ОСЦПВ, але тільки міжнародного зразка. Вона може бути оформлена фізичною або юридичною особою.

А ось особисті збитки за товар, машину або пов’язані зі здоров’ям, страховка Зелена карта не покриває. Для цього варто купити медичну страховку або популярну туристичну. Якщо ви комбінуєте і купуєте на сайті Твій поліс в Гатному кілька видів страховок – отримайте знижки і мінімальну інтернет – ціну! Ваша надійна страхова компанія Твій поліс в Гатному забезпечує своїм користувачам цілодобову підтримку, швидке оформлення будь-якого поліса і його доставку, а також оперативні компенсаційні виплати!

Дорожнє законодавство європейських країн може відрізнятися від нашого, тому настійно рекомендуємо вивчити місцеві правила ПДР перед поїздкою. А у нас в компанії Твій поліс в Гатному ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію при купівлі будь-якого поліса зі страхування авто або здоров’я!

Не довіряйте підозрілим компаніям, які пропонують дешево купити Грін кард! Це можуть бути шахраї! Тільки оригінальна Зелена карта має унікальний номер, який присвоюється їй після внесення в загальну базу МТСБУ. Ви самостійно зможете на ньому перевірити правильність внесення всіх реєстраційних даних по вам і вашому авто. Пам’ятайте, на авто без реєстрації в Україні ви не зможете купити Грін Кард у національного страховика!

Компанія Твій поліс в Гатному пропонує купити Зелену карту і убезпечити себе від непередбачених ризиків на будь-яких дорогах світу!