Страхування авто ОСЦПВ – автоцивілка в Бучі

Про який подарунок мріє кожен власник авто в м Бучі? Про страховой поліс ОСЦПВ, куплений вигідно і швидко в компанії Твій Поліс! Україна не відрізняється від інших європейських країн гарною дорожною ситуацією, тому самі того не бажаючи ви можете стати винуватцем ДТП. Це неприємно, а іноді і досить дорого. Сьогодні зростає кількість автомобілів, які привозяться із-за кордону, а їх ремонт явно влетить в круглу суму. Ми пропонуємо уникнути цих наслідків – купити поліс автострахування ОСЦПВ на сайті Твій Поліс, який покриває збитки третім особам (водієві, пасажирам, пішоходу або державі). Наша компанія Твій Поліс гарантує своїм клієнтам оперативні виплати і цілодобову підтримку 24/7! На якій би дорозі ви не знаходились – завжди можете розраховувати на безкоштовну консультацію наших фахівців!

Відсутність страховки на автомобіль – це пряме порушення закону. Ст. 126 Aдмiнicтpaтивнoгo кoдeкca України з 2021 року передбачає мінімальний штраф за прострочену страховку або її відсутність. Без ризику бути пом’ятим або зіпсованим, завжди і всюди з вами під рукою електронний поліс автострахування в вашому мобільному! Його можна протягом 10 хвилин отримати на електронну пошту після покупки на сайті Твій Поліс! Е-поліс альтернатива паперовому та має таку ж юридичну силу. Ви можете без ризику пред’являти його інспектору Нац Поліції в разі перевірки!

Варто також пам’ятати, що поліса ОСЦПВ покриє витрати третіх осіб, а про витрати на ваше лікування подумає медична страховка від компанії Твій Поліс! Вигідно купувати кілька полісів відразу – медичну і автомобільну страховку, страховку для виїзду за кордон або КАСКО. На чому б ви не зупинили вибір – Твій Поліс запропонує максимально вигідну цінову пропозицію!

Зручність користування сайтом Твій Поліс і покупка полісів страхування автомобіля в Бучі або інших містах України полягає в тому, що ви не їздите по місту в пошуках страхової компанії і в банки для внесення суми платежу, а все зручно отримуєте в повному доступі на цілодобово працюючому сайті! Неважливо хто був за кермом автомобіля! Страховка ОСЦПВ буде поширюватися на всіх осіб, які законно перебували за кермом транспортного засобу. Також ми пропонуємо оформити за мінімальними цінами страховку на таксі за пільговими умовами. Ми продаємо страховки не тільки для фіз. осіб, а й для юр.осіб і організацій.

Твій Поліс – твій захисник на дорогах! Ми завжди на сторожі твоїх інтересів! Купуй страховки ОСЦПВ в Бучі в компанії Твій Поліс і не турбуйся за своїх близьких! А в період пандемії бережіть себе – сидіть удома! Сплачуйте та отримуйте страховий поліс ОСЦПВ не виходячи з дому! Ми приймаємо оплату в будь-якій формі – карта, рахунок, при отриманні!

Наслідки ДТП можуть бути різними, але поліс ОСЦПВ від компанії Твій Поліс в Бучі вас не підведе!

Для збільшення суми франшизи по страховці додатково необхідно підключати договір добровільної цивільної відповідальності. Дізнайтеся про це більше інформації просто зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами!