Страхування авто ОСЦПВ – автоцивілка – Ірпінь

У нестандартних ситуаціях на дорозі в Ірпені водії можуть покладатися тільки на свій досвід водіння і на страховий поліс ОСЦПВ, куплений у надійного страховика на сайті компанії Твій Поліс!

Рух авто без поліса ОСЦПВ – пряме порушення чинного кодексу про адміністративну відповідальність. Співробітники Нацполіції перевіряють його наявність і термін придатності при перевірці документів. Щоб уникнути його втрати або пошкодження, варто купити Е-поліс – електронний варіант поліс ОСЦПВ! Ви отримаєте його на свою електронну пошту протягом 10 хвилин після покупки на сайті компанії Твій Поліс в Ірпені! З вересня 2019 року електронна версія поліса ОСЦПВ прирівняли до стандартного паперового формату.

Страховка авто полісом ОСЦПВ покриває збитки третім особам якщо ви стали винуватцем ДТП. Це дуже затратно, якщо вам треба буде компенсувати ці витрати із сімейного бюджету.

Зараз досить частим явищем стала покупка авто з автосалону або з європейських країн. Їх ремонт може бути дорогим, і мінімальна сума за полісом може їх повністю не покрити. Для того, щоб збільшити суму франшизи необхідно підписати договір добровільної цивільної відповідальності.Наш фахівець завжди готовий надати безкоштовну консультацію з усіх питань щодо купівлі автоцивілки.

Коли неприємна ситуація все таки наступила, поліс ОСЦПВ від компанії Твій Поліс покриють витрати третіх осіб. А для того, щоб покрити ваші витрати на лікування, варто оформити вигідну медичну страховку!

Поліс ОСЦПВ можна купити як фізичним, так і юридичним особам. Вона поширюється на всіх осіб, які на законних підставах керують автомобілем. Якщо ваше авто ще на іноземних номерах або має іноземну реєстрацію, необхідно це зазначити при покупці страховки.Так само, якщо у вас є додаткові пільги, або ви використовуєте машину в режимі таксі, зробіть про це вказівку.

Для швидкого оформлення поліса автострахування важливо вказати ще кілька важливих пунктів:

  • ваш водійський стаж
  • місце реєстрації машини
  • тип авто і його об’єм двигуна
  • термін страховки і суму франшизи

Проста і недорога страховка від компанії Твій Поліс – ідеальний вибір серед бюджетних варіантів від провідних страховиків! Поліс ОСЦПВ створений для того, щоб врегулювати неприємні ситуації на будь-якій дорозі в Ірпені!

Стань учасником програми лояльності від сайту Твій Поліс! Купивши комбо з кількох страховок (поліс ОСЦПВ + медична) ви отримуєте додаткові знижки. Оптимальний варіант ціна-якість наш фахівець компанії Твій Поліс готовий запропонувати вам прямо зараз!

Надійні і оперативні виплати, підтримка 24/7, безкоштовна консультація клієнтів, постійні знижки – все це ви знайдете на популярному сайті Твій Поліс в м.Ірпінь! Ми працюємо для вас. А для вашої безпеки на дорозі і не тільки працюють наші недорогі варіанти страховок на всі випадки життя!