Страхування авто ОСЦПВ – автоцивілка – Гостомель

У Гостомелі, як і в інших містах України, склалася не найкраща ситуація на дорогах. Погана якість дорожнього полотна, неуважність водіїв і погане освітлення деяких відрізків дороги нерідко призводять до ДТП. І в кожному з них є сторона, якій доведеться відшкодовувати збиток і ремонт транспортного засобу. Щоб не діставати ці гроші з сімейного бюджету, варто задуматися своєчасно про покупку вигідною страховки на автомобіль в Гостомелі від компанії Твій Поліс! Цей поліс ОСЦПВ покриває всі компенсаційні витрати (лікування постраждалих і ремонт авто). Такий вид автоцивілки найдешевший і найнадійніший у нас в країні. Незручно бути винуватцем ситуації, але в житті нічого не можна дізнатися наперед. А ось застрахуватися наперед завжди не тільки можна, а й треба! З компанією Твій Поліс купити поліс ОСЦПВ швидше, ніж викликати таксі! Говорячи про таксі, хочеться відзначити, що на сайті Твій Поліс можна купити страховку і на таксі за вигідними умовами!

Оновлення старих систем обслуговування клієнтів призвело до того, що сьогодні ви можете не носити оригінали з собою, а користуватися їхніми електронними копіями на будь-якому доступному гаджет! У період пандемії це стало ще більш актуально!

Ви не виходячи з дому купуєте страховку на авто.Через 10 хвилин вона у вас на електронній пошті! Все зручно, просто і без переплат! На сайті компанії Твій Поліс у вас є можливість вибрати будь-яку форму оплати: готівка при отриманні, оплата на карту або на розрахунковий рахунок!

Варто не випустити з уваги, що поліс ОСЦПВ має певну суму франшизи. Її ви бачите при покупці поліса. Якщо у вас є сумніви, щодо того, чи зможе ця сума покрити дорогий ремонт або лікування, необхідно це обговорити з нашим менеджером! Всі консультації на сайті Твій Поліс безкоштовні!Якщо ви не хочете ризикувати – варто оформи договорів добровільної цивільної відповідальності щоб збільшити суму компенсаційних виплат!

Ми знаємо який дорогий для вас ваш водій! Але поліс автострахування ОСЦПВ його лікування не покриє. Ми пропонуємо вигідно купити медичну страховку на сайті “Твій Поліс” в Гостомелі, щоб захистити близьку вам людини! Купуючи кілька страховок відразу ви стаєте учасником нашої системи лояльності і отримуєте додаткові знижки!

Електронний варіант страхового поліса ОСЦПВ має таку ж юридичну силу, як і друкований оригінал. За відсутність страховки на автомобіль або за її вичерпаного терміну придатності під час перевірки співробітники Нацполіціі мають право виписати вам штраф. Не варто витрачати гроші на штрафи, варто їх витратити на недорогу страховку на авто від компанії Твій Поліс в Гостомелі!Ваші документи тепер завжди під рукою в зручному форматі мобільного телефону!

Для оформлення поліса будуть потрібні наступні дані:

  • регіон, де зареєстровано авто
  • тип машини і об’єм двигуна
  • термін поліса (не менше 1 року)
  • водійський стаж
  • наявність пільг, відсутність нац. номерів або експлуатація авто в режимі міського таксі

Звертаючись до компанії Твій Поліс ти завжди можеш розраховувати на швидкі виплати, підтримку 24/7 і мінімальні інтернет-ціни на покупку автоцивілки!