Полис зеленая карта в Вышгороде

Давно мрієте на власному автомобілі підкорювати автобани Європи або країн СНД? Тоді вам необхідно купити Зелену карту для подорожей на машині за кордон на сайті компанії Твій поліс у Вишгороді. Без цього документа вас не пустять в одну з 48 країн, учасниць підтримки страхування авто Green Card.

Зелена карта, як один із видів міжнародної страховки має ряд своїх особливостей перед звичним для нас полісом ОСЦПВ, хоча виконує по суті його функцію за кордоном.

Грін кард – це страхування, яке покриває збитки, завдані третім особам при настанні ДТП, якщо вас офіційно визнали його винуватцем. Така страховка купується за фіксованою ціною з прив’язкою до курсу євро на дату придбання. Але якщо при настанні страхового випадку, термін дії Зеленої карти буде простроченим, то вона не покриє ці збитки. Виїжджаючи за кордон, точно розраховуйте на який термін вам необхідно придбати Зелену карту! Також не буде зайвим ознайомитися з особливостями місцевого законодавства і ПДР країни, куди ви тримаєте свій шлях. Адже злісне порушення правил дорожнього руху або ведення автомобіля в нетверезому стані стануть обтяжуючою моментом і приведуть до затримання.

Зелена карта видається вам з кількома копіями. У разі настання ДТП ви залишаєте потерпілим копію поліса. При покупці Зеленої карти ви отримуєте на руки дві такі крім самого оригіналу. Його ви не відаєте нікому! Якщо копії немає під рукою, досить зробити її ксерокопію. Важливим моментом стане актуальна електронна пошта, яку ви вказуєте при покупці Зеленої карти на сайті компанії Твій поліс у Вишгороді. Завдяки їй ви зможете відслідковувати хід виплат.

Суми франшизи, яка вказується при покупці поліса ОСЦПВ, в грін кард немає. Вона встановлюється законодавчо тією країною, де стався страховий випадок.

А ось якщо перебуваючи за кордоном ви пошкодили свій вантаж, автомобіль або отримали каліцтва, Зелена карта ці витрати не покриває. Тут необхідно додатково придбати медичну страховку або туристичну за вигідною ціною на сайті компанії Твій поліс у Вишгороді! Купуючи відразу кілька видів страховок ви завжди можете розраховувати на знижки!

Купуйте Зелену карту тільки у перевірених компаній зі швидкими виплатами за допомогою одного з видів страховок і підтримкою користувачів 24/7! Саме така компанія Твій поліс у Вишгороді! При покупці страхового поліса для авто Зелена карта на нашому сайті, йому присвоюється унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ з метою не допустити шахрайських операцій з полісами. Ви можете перевірити на сайті самостійно чи правильно внесені всі дані по вашому автомобілю, щоб уникнути неприємних сюрпризів при проходженні митниці.

Компанія Твій поліс у Вишгороді – надійний і перевірений страховик, який пропонує недорогі види страховок як фізичним, так і юридичним особам!