Політ ОСЦПВ — страховка на автомобіль — Бориспіль

Повітряні ворота нашої країни приймають цілодобово літаки з усього світу, які обслуговують понад 100 рейсів на день. І всі поспішають на форуми чи виставки, прилітають із відпочинку чи по роботі. І від аеропорту дорога лежить прямо до столиці. Тут не уникнути заторів з авто, які надають послуги комфортного трансферу. А от погода чи погані дороги можуть зіграти не на вашу користь. Тому водії Борисполя купують вигідні поліси ОСЦПВ недорого на сайті Твій Поліс!

Поліс ОСАГО – форма обов’язкового автострахування в Україні. Її наявність регламентована чинним Адміністративним законодавством. І якщо співробітники поліції вас зупинили, вам потрібно буде його надати. Перевіряють не тільки наявність автострахування, а й термін її дії. І з паперовим носієм часто можуть бути проблеми – вони рвуться, стираються, мнуться, можуть забруднитися. І їхньою чудовою альтернативою у світі цифрових форматів ставати е-поліс – електронний вид полісу автострахування, який діє нарівні з оригіналом ОСЦПВ. А він доступний тепер у вашій електронній пошті з будь-якого гаджета – на планшеті чи особистому смартфоні у вас тепер є ваш поліс!

Як вибрати надійну страхову компанію або найкращу ціну на поліс автоцивілки в Борисполі?

Довіритися професіоналам, які не перший рік працюють у цій сфері! Ви отримаєте безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста! А можете самостійно заповнити зручну форму або розрахувати вартість за допомогою онлайн-страхового калькулятора сайту. Від вигідної покупки вас відокремлює пара кліків! Навіть не виходячи з дому ви можете купити, оплатити та отримати ОСАГО від компанії Твій Поліс!

Як придбати страховку на авто з максимальною вигодою?

Купити кілька видів страхування! Зараз розповімо чому! Якщо ви є винуватцем ДТП, то ваші зобов’язання покриє ОСЦПВ. А ваше здоров’я та ремонт авто залежить від додаткових полісів – вигідної сучасної медичної страховки або договору КАСКО, який покриває витрати всіх сторін. Купуючи кілька страховок одночасно, ви отримуєте додаткові знижки від компанії Твій Поліс!

Ми працюємо для того, щоб наші користувачі відчували нашу турботу навіть перебуваючи далеко від рідного Борисполя! На будь-якій дорозі України, а з нашими зеленими картками та в іншій країні світу ваші права надійно захищені нашими страховими полісами! Ми цілодобово готові вам надати допомогу та підтримку!

Для Борисполя ми створили максимально економічні умови отримання кур’єром оригіналів або його оплати!

Ще один важливий момент при покупці страховки – сума компенсаційних виплат. Від неї залежатиме вартість полісу.

Ще необхідно внести такі дані для оформлення автострахування:

  • стаж водія
  • авто – марка, об’єм двигуна
  • термін дії поліса
  • місце реєстрації машини

Дорогі машини столичного бомонду або новітні суперкари не тільки дорого коштують самі по собі, але і їх ремонт – дуже витратна справа. Іноді стандартної суми поліса ОСЦПВ недостатньо. Тут обов’язково має бути оформлений додатковий договір цивільної відповідальності, який допомагає збільшити суму франшизи. І це – найвигідніша пропозиція від Твій Поліс на сьогодні! Подзвони нам і дізнайся все про автострахування від наших спеціалістів!