Поліса ОСЦПВ – автострахування в Глевасі

При зупинці автомобіля і перевірки документів першочергово співробітники Нацполіції просять надати діючий страховий поліс на автомобіль.Його відсутність або закінчення терміну придатності стануть причиною виписаного штрафу. Не варто даремно витрачати сімейний бюджет! Потрібно просто швидко і вигідно купити поліс ОСЦПВ на сайті компанії Твій Поліс в Глевасі!

Завдяки сучасним технологіям ризик втрати або пошкодження автостраховки зводитися до нуля! Все що вам треба тепер є в наявності у вашому мобільному! Купуючи недорогу автоцивілку на своє авто в Глевасі, ви вже через 10 хвилин отримуєте Е-поліс на свою електронну пошту! Цей вид страхування авто все частіше стає альтернативою друкованого варіанту і має таку ж юридичну силу!

Що собою являє поліс ОСЦПВ? Цей фінансовий документ допоможе вам, якщо ви станете винуватцем ДТП. З його допомогою ви заплатите всі збитки третіх осіб (водія, пішохода або пасажирів) – витрати на лікування і ремонт транспортних засобів за допомогою суми компенсаційних виплат!

Все частіше в аварії потрапляють дорогі машини і тут мінімальної суми франшизи може бути недостатньо. Як перестрахуватися і купити страховку на авто з більшою франшизою? Отримайте безкоштовну консультацію нашого фахівця компанії Твій Поліс і допомогу в оформленні договору добровільної цивільної відповідальності!

І якщо все ж неприємних ситуацій уникнути не вдалося, варто завчасно подумати про покупку медичного полісу. Адже ваші витрати на лікуванні поліс ОСЦПВ не покриває.

В компанії Твій Поліс зібрані кращі цінові пропозиції на всі види страховок – медична, зелена карта, ОСЦПВ, КАСКО! Стабільно працююча страхова компанія пропонує своїм клієнтам в короткі термін провести всі виплати і цілодобово бути на зв’язку з вами!

Ціна страхування авто буде залежати від наступних параметрів (вони ж обов’язкові при оформленні ОСЦПВ):

  • типу автомобіля та його обсягу двигуна
  • вашого водійського стажу
  • регіону, де авто поставлено на облік
  • терміну страховки і суми компенсаційних виплат

При наявності у вас додаткових пільг треба про це вказати при покупці вигідної страховки авто від компанії Твій Поліс! У нас можна застрахувати навіть таксі! Якщо ви пригнали автомобіль з-за кордону і у нього немає ще гос.номер, варто зробити про це відмітку при покупці. У вас є можливість купити автоцивілку терміном від 6 місяців!

Купи поліс ОСЦПВ в Глевасі та будь впевнений на будь-якій дорозі, що компанія Твій Поліс подбала про тебе! Не дарма ж ми є провідною компанією в своїй сфері! Не витрачай час на пошуки оптимальних варіантів ціна-якість для поліса ОСЦПВ або на прочитання його характеристик! Вибирай на нашому сайті Твій Поліс реально працюють страховки на авто за мінімальною вартістю!

Покупку поліса ОСЦПВ можна оплатити не виходячи з дому за допомогою будь-якої банківської карти! Пристебніть ремені безпеки і поїхали!