Поліс зелена карта в Вишневому

Мрієте відправитися на своєму автомобілі в подорож? Для цього просто необхідно купити недорогу страховку, аналог нашого ОСЦПВ – Зелену карту від компанії Твій Поліс, яка діє в 48 країнах світу!

Без зеленої карти вас не пропустять на територію європейських країн. Цей вид страхування покриває збитки третім особам, якщо ви стали винуватцем ДТП на території країн, де діє Грін Кард!

Зручний і швидкий спосіб отримання Зеленої картки – оформлення онлайн на сайті Твій поліс в Вишневому! Тут недорого і зі знижками жителі міста Вишневе купують страховки на всі випадки життя – медичну, туристичну страховку, зелену карту або поліса ОСЦПВ і КАСКО!

При покупці онлайн ми безкоштовно доставимо вам вашу Зелену карту! Страховка Green Card – це турбота про ваш сімейний бюджет навіть тоді, коли ви далеко від дому!

При виїзді за кордон на своєму автомобілі варто пам’ятати, що Зелена карта покриває тільки шкоду третім особам. Про вас і ваше здоров’я ми подбали, додавши на сайт Твій поліс в Вишневому можливість покупки медичної та туристичної страховки. Їх недорога вартість буде прийнятною для вашого бюджету, адже турбота про здоров’я близьких – безцінна!

Купівля Зеленої карти в Вишневому на сайті Твій поліс зручна та проста, і не займе більше 5 хвилин!

Зручний страхової калькулятор допоможе вам розрахувати вартість зеленої карти, де необхідно вказати кілька параметрів:

  • термін страховки
  • країну, в яку ви їдете
  • вид авто

Просте оформлення, швидка доставка, оперативні виплати і знижки постійним клієнтам виділяють компанію Твій поліс в Вишневому серед інших страховиків. Ми підібрали для вас ідеальні цінові пропозиції щодо купівлі Грін Карти на сайті Твій поліс в Вишневому!

Зелена карта не покриває такі збитки, як:

  • збиток здоров’я та майна страховика
  • пошкодження вантажу страховика

Мінімальний термін оформлення – 15 днів, максимальний -1 рік. Варто також врахувати особливості проходження митниці і інші нюанси, які є в кожній окремій країні, яка є учасником системи Зелена карта. Про них вас безкоштовно проконсультують фахівці сайту Твій поліс в Вишневому!

Для Зеленої карти не існує суми франшизи. Страхова сума лімітується законодавством країни, де сталося ДТП.

Перевагами покупки Зеленої карти онлайн в Вишневому на сайті Твій поліс є її мінімальна інтернет-ціна і швидкість оформлення!

Кожена куплена на сайті Твій поліс за демократичною ціною Зелена карта отримує свій унікальний номер, який заноситься в базу МТСБУ щоб уникнути випадків шахрайства з покупкою грін карти.

Якщо ДТП сталося тоді, коли термін дії грін карти закінчився, це не буде страховим випадком. Тому варто точно розрахувати час проведення в тій, чи іншій країні, що б ваша зелена карта діяла весь цей термін. Купи в Вишневому сучасну і зручну страховку – Зелену карту на сайті компанії Твій поліс, а до неї, наприклад, туристичну, і отримай додаткову знижку!