Поліс зелена карта в Петропавлівській Борщагівці

Якщо ви мрієте поїхати на своєму автомобілі з Петропавлівської Борщагівки в поїздку по країнах Європи або провести вихідні за кордоном, вам варто придбати для поїздки поліс обов’язкового автострахування Green Card – аналог нашого ОСЦПВ, який є необхідно для перетину кордону. Прямо зараз не виходячи з дому ви можете вигідно купити автополіс на сайті Твій поліс з доставкою до Борщагівки!

Сьогодні всі документи доступні у цифровому форматі навіть у найпростішому смартфоні! Не треба стояти у чергах або моніторити ціни, бігаючи по страхових конторах у місті. Все легко, а головне – вигідно та швидко можна оформити самостійно на сайті Твій поліс. Сплатити можна зручним банкінгом за допомогою банківської картки, не відстоюючи черги в каси! Оригінали бланка Грін кард та пару її копій доставлять зручним способом! Все, що потрібно від вас – внести вірні дані у форму! Якщо у вас є запитання чи сумніви, перед покупкою Зеленої карти краще озвучити їх одному з наших менеджерів сайту Твій поліс! Ми завжди готові допомогти вам!

Зелена карта потрібна для того, щоб компенсувати постраждалій стороні витрати, якщо ви за кордоном потрапили до ДТП і будете визнані його винуватцем. За своїм функціоналом – це теж ОСЦПВ, лише міжнародного формату. Воно відшкодує державі збитки і другій стороні, але ваші витрати вона не покриє. Варто пам’ятати про це і завчасно купити недорогу медичну страховку або туристичну. А якщо ви власник логістичної компанії, яка перевозить вантажі, то варто купити вигідний пакет із страховок вашого майна, машини та здоров’я водія. Якщо ви купуєте на сайті Твій поліс відразу кілька видів страхування – Зелену картку + медичну страховку, ви отримуєте додаткову знижку!

Сайт Твій поліс працює не перший рік, продаючи різноманітні недорогі страхові пакети жителям Петропавлівської Борщагівки! Ми гарантуємо швидкі виплати за будь-якими видами автострахування!

Ціна на Green Card залежить від кількох обов’язкових параметрів, які вам треба буде вказати у формі на сайті:

  • обсягу двигуна та типу вашої машини (причепа)
  • держави, куди ви відправляєтеся
  • терміну дії картки

Головне правило, яке заощаджує ваші гроші – це покупка Зеленої карти терміном із не великим запасом. Найкоротший термін, на який оформляється автополіс, це 15 днів, але в житті трапляються непередбачені ситуації. І якщо так вийшло, що вам доводиться затриматися на довше, доведеться купити поліс за місцем. Це набагато дорожче, ніж у Петропавлівській Борщагівці. І другий момент – якщо ДТП буде зовсім у момент, коли термін вичерпано, то виплати потерпілим будуть за ваш рахунок. Поліс буде недійсним! Ще не зайвим буде вивчити місцеве законодавство країни, куди ви зібралися. Злісне порушення правил правил дорожнього руху виключає можливість виплат зі страховки. Також обтяжливим моментом стане перебування у стані сп’яніння.

Після придбання обов’язкового поліса Зелена карта для поїздок ви в найкоротший термін отримаєте на руки оригінали документа. Його копії потрібні для того, щоб залишити їх потерпілим для виплат. У вас завжди має на руках залишатися оригінал!

Прослідкувати за всіма етапами виплат можна буде завдяки інформуванню на емейл.

Для цього при заповненні даних вказуйте лише актуальну діючу пошту!

Всі поліси, куплені на сайті Твій поліс, легко перевірити на сайті МТСБУ, де фіксуються всі автострахування, що діють Зелена карта. Тут є можливість звірити правильність внесених персональних даних та машини, щоб при перетині кордону не виникало труднощів.

Твій поліс бажає вам легких доріг!