Поліс зелена карта в Києві

Київ – одна з європейських столиць. І Україна входить до переліку країн, які працюють за програмою «Зелена карта». Для іноземних водіїв її наявність є обов’язковою, так само як і для наших, якщо ви надумали подорожувати своїм особистим автомобілем країнами СНД чи Європи. Швидко та зручно без черг і ви можете купити Зелену карту на сайті компанія Твій поліс у Києві!

Особливостей у Зеленої карти кілька. Вона покриває ваші компенсаційні виплати, якщо ви за кордоном стали винуватцем ДТП.

Для її оформлення необхідно вказати на сайті компанія Твій поліс у Києві такі дані:

  • страну, куди ви зібрались
  • термін її дії
  • тип автомобіля

Від цих параметрів залежатиме її вартість, яка фіксована для всіх страхових компаній та прив’язана до поточного курсу євро. Мінімальний термін оформлення Грін Кард – 15 днів. Максимальний – на один рік. Її можуть оформлювати як фізичні, так і юридичні особи, чиї автомобілі курсують автобанами за кордоном. Але варто враховувати, що ваші особисті витрати фірми в разі ДТП Зелена карта не покриє. Для цього варто придбати спеціальні медичні чи туристичні страховки недорого та зі знижками на сайті компанія Твій поліс у Києві!

Купуючи страховку Зелена картка варто вказати час перебування за кордоном із запасом. Адже якщо ДТП настане у той момент, коли термін дії грін кард закінчиться, це не буде страховим випадком. Отримай безкоштовну консультацію нашого спеціаліста сайту компанії  Твій поліс у Києві за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку!

Нашому спеціалісту знадобляться ваші реальні персональні дані та контакти для зв’язку. Відстежувати виплати за вашим полісом Зелена карта ви зможете завдяки їм. Ваша надійна страхова компанія Твій поліс у Києві вносить куплену Зелену картку в електронну базу МТСБУ, щоб ви могли перевірити, чи правильно вказано. Їй надається унікальний персональний код, який захищає власників Green Card від шахрайств з боку неблагонадійних фірм.

Купуючи кілька страховок одразу на сайті компанія Твій поліс у Києві ви ще й економите не виходячи з дому! Більше жодних черг! У зручному інтерфейсі сайту зможе розібратись кожен! Додатково ми підготували ще одну унікальну пропозицію – отримати оригінали куплених страховок по Києву з безкоштовною доставкою!

Отримуючи на руки зелену картку автострахування, ви стаєте власником ще двох її копій. Їх необхідно буде залишити потерпілому, якщо трапиться ДТП для отримання компенсацій. Розмір франшизи при купівлі не вказується. Його визначає законодавство тієї країни, куди ви їдете. Додатково ми рекомендуємо вам вивчити тонкощі законодавства у сфері дорожнього руху та перевезень країни, куди ви зібралися, щоб не опинитися в неприємних ситуаціях просто через незнання.

Зелена карта від компанії Твій поліс у Києві – ваш надійний помічник у будь-якій позаштатній ситуації на будь-яких дорогах!