Поліс зелена карта в Ірпені

Поїздка за кордон на власному авто доступна не тільки водіям – далекобійникам з міжнародних фірм, а й фізичним особам, які хочуть відвідати Європу або інші 48 країн, які підтримують автострахування міжнародного класу – Зелену карту.

Сьогодні без зайвого клопоту, вигідно та швидко ви можете купити Зелену карту на сайті компанії Твій поліс в Ірпені! Тут також за доступними мінімальними інтернет-цінами можна купити будь-які види страхових полісів з доставкою в Ірпінь або інше місто України.

Продаж Зеленої картки проходить за фіксованою ціною для всіх страховиків в Україні. Різними будуть лише швидкість доставки, можливість оплати та сервіс, який надають користувачам. Компанія Твій поліс в Ірпені гарантує цілодобову підтримку клієнтів, оперативні виплати з будь-яких видів страховок та безкоштовну консультацію від спеціаліста при оформленні Зеленої картки.

Зелена карта покриває збитки, завдані третім особам внаслідок ДТП, де ви стали його винуватцем. А ваші збитки цей вид страховки не покриє. Вам необхідно додатково оформити медичну страховку або туристичну, яку можна недорого та зі знижками купити на сайті компанії Твій поліс в Ірпені! Ми раді, якщо ви нам довіряєте, і тому приготували програму лояльності та бонусні програми кожному своєму користувачеві.

Грін Кард можна оформити на 15 днів, а можна на рік. Від цього і ще кількох факторів залежатиме ціна Зеленої карти.

Тут також враховуються:

  • країну куда ви зібрались
  • тип автомобіля

Для оформлення вам необхідно буде надати реєстраційні дані автомобіля та ваші персональні. Хоча страховка оформляється на певну особу, їй зможуть скористатися всі, хто на законних підставах керує транспортним засобом. Сума виплат регулюється франшизою. Але вона не передбачена при покупці Зеленої картки. Її величина залежить від законодавства країни, де стався страховий випадок.

Якщо все-таки уникнути неприємних ситуацій не вдалося, то варто залишити потерпілій стороні один із дублікатів Зеленої карти, який ви отримаєте від компанії Твій поліс в Ірпені зручним перевізником по Україні. У вас завжди лишається його оригінал. І навіть якщо копію ви не змогли зразу знайти, ви можете залишити її ксерокопію.

Кожен поліс Зелена карта отримує спеціальний захист від шахраїв та підробок. Його номер вноситься страховиком до бази МТСБУ, де йому надається унікальний код. По ньому ви самі зможете перевірити заздалегідь, чи правильно внесли ваші дані та термін дії Зеленої карти. Запам’ятайте, якщо в момент скоєння ДТП Зелена карта буде зі строком дії, страхові виплати вам надаватися не будуть.

Наша порада в цьому випадку – купуйте Зелену картку з терміном більше, ніж ви розраховуєте за кордоном. Це допоможе вам залишатися завжди під захистом полісів, навіть якщо довелося затриматись.

Сьогодні у вашому мобільному ви можете встановити багато корисних гаджетів. Але найкориснішим стане відвідування нашого сайту Твій поліс в Ірпені!

Зелена карта, медична, туристична страховки, вигідні та недорогі страховки для авто чекають на вас в Ірпені на сайті компанії Твій поліс!