Поліс зелена карта в Глевасі

Поїздка за кордон може стати захоплюючою та приємною, якщо ви вирішите вирушити на своєму автомобілі! Автобани та міські траси європейських міст чекають на вас! Захоплюючі екскурсії або робочі поїздки пройдуть у більшій безпеці, якщо завчасно подбати про це. А для проїзду через кордон вам доведеться купити автополіс Зелена Карта, який визнають 48 країн світу. Він дозволяє у разі ДТП з вашої вини відшкодувати потерпілим збитки та витрати на ремонт.

У Глевасі швидко та зручно, не виходячи з дому, можна купити Зелену картку та інші види страховок на сайті компанії Твій поліс! Жодних черг, додаткових комісій та паперової тяганини. Все, що вам потрібно, у зручному форматі популярного інтернет-ресурсу зі швидкою доставкою оригіналів фінансових документів по Україні, різними зручними варіантами оплати та підтримкою користувачів 24/7! Тільки надійний та перевірений страховик, такий як компанія Твій поліс, гарантує своїм клієнтам оперативні компенсаційні виплати!

База МТСБУ надає всім Зеленим картам, які куплені на сайті компанії Твій поліс у Глевасі, унікальний перевірочний код. По ньому ви зможете перевірити те, що ваша Зелена карта існує, а дані, які до неї занесені, вірні. Це стосується ваших персональних даних та реєстраційних даних автомобіля. Оформити цей вид страховки можуть фізичні та юридичні особи на ті авто, які зареєстровані на території України.

Наші внутрішні поліси ОСЦПВ – це аналог міжнародної Зеленої карти. Він закриває збитки третім особам, якщо ви стали винуватцем ДТП за кордоном. Сума франшизи за ним не передбачена та регулюється на законодавчому рівні країною, де стався страховий випадок.

Як сказав Станіслав Єжи Лец: “Незнання закону не звільняє вас від відповідальності”. І це правда. Варто поцікавитись особливостями дорожнього руху та правил, встановлених на території тієї країни, куди ви зібралися. Ви можете мимоволі спричинити ДТП, що буде дуже неприємно. А ось злісне порушення правил або наявність обтяжливих обставин можуть призвести до тюремного ув’язнення.

Зелена карта покриє чужі збитки. А хто подбати про ваших? Надійний страховик, на сайті якого ви можете в будь-який час купити недорогі медичні або туристичні страховки – це компанія Твій поліс Глевасі.

Після покупки ви отримуєте оригінал Зеленої картки та кілька її копій. Вони потрібні для того, щоб у випадку ДТП ви могли залишити копію постраждалим. Оригінал завжди залишається за вас. А на вашу електронну пошту надходитимуть повідомлення про стан виплат франшизи.

Компанія «Твій поліс» захищає своїх клієнтів, де б вони не були! Купуй швидко та недорого будь-які види страховок – медичні, туристичні, поліса ОСЦПВ, страховку на таксі та Зелену карту у Глевасі!