Поліс зелена карта в Бучі

Якщо ви зібралися виїхати на своєму автомобілі за межі України в пошуках нових пригод, в гості до рідних або по роботі – вам необхідно заздалегідь купити Зелену карту на сайті компанії Твій поліс в Бучі!

48 країн підтримують такий вид страхування. Без його наявності ви не зможете навіть перетнути кордон. У зв’язку з частими випадками шахрайства з даним видом страхування, всі куплені Грін Карти на сайті Твій поліс в Бучі, вносяться в електронну базу МТСБУ, і при проходженні митниці перевіряються по наданому унікальному коду поліса.

Зелена карта – це вид страхування, який покриває збитки, завдані третім особам в результаті ДТП, якщо ви будете визнані його винуватцем за кордоном. Перед поїздкою в будь-яку з країн варто знайомитися з їх місцевими законами, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Пам’ятайте, що той випадок, коли ви будете злісно порушувати правила дорожнього руху або керувати транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння загрожує вам позбавленням волі і не буде страховим випадком. Прострочена страховка теж не покриє збитки. Це теж не буде підпадати під страховий випадок. При покупці Зеленої карти на сайті компанії Твій поліс в Бучі варто точно розрахувати, на який період часу вона вам потрібна.

На відміну від ОСЦПВ, Зелена карта не має встановленого ліміту компенсаційних виплат в момент її покупки. Ця сума залежить від законодавства країни, в якій сталося ДТП.

Купуючи Зелену карту на сайті компанії Твій поліс в Бучі, варто пам’ятати що деякі витрати вона не покриє. А саме:

  • ваші персональні витрати на лікування
  • пошкодження власного вантажу або транспортного засобу

Для цього варто купити недорогу туристичну страховку.

Ціна на такий вид страховки, як Грін кард є фіксованою для всіх страхових компаній і залежить від курсу євро на поточну дату покупки. Мінімальний термін оформлення зеленої карти – 15 днів, максимальний – 1 рік. Її можуть купити як фізичні особи, так і юридичні, які займаються вантажоперевезеннями товарів за кордоном.

Ціна Зеленої карти залежить від:

  • типу автомобіля
  • терміну на який вона буде оформлена
  • країни, куди ви збираєтеся

Оригінал Зеленої карти, купленої на сайті компанії Твій поліс в Бучі, не варто ні в якому разі віддавати в разі настання страхового випадку. Для цього при покупці Грін Кард для автомобіля ви отримуєте кілька копій, одну з яких ви залишите потерпілій стороні. Варто уважно заповнювати всі свої дані при покупці зеленої карти, адже за допомогою реального емейла ви зможете відстежити як здійснилася виплата компенсацій потерпілим.

Компанії Твій поліс в Бучі – ваш надійний страховик, який гарантує європейську якість обслуговування своїм клієнттам і оперативні виплати! Покупка полісів страхування ще не була настільки проста і зручна! У нас можна придбати крім Зеленої карти, медичну страховку, туристичну, поліса ОСЦПВ і КАСКО в Бучі за мінімальними цінами зі знижками для постійних клієнтів!