Поліс зелена карта в Броварах

Водії з Броварів часто власним транспортом курсують не лише своїм рідним містом або прилеглими автобанами столиці, але й виїжджають за кордон. Для цього вони купують за вигідною ціною поліс Зелена карта – аналог нашому ОСЦПВ, який має силу у 48 країнах світу! Купити таку страховку можна легко та швидко ви можете на сайті компанії Твій поліс – перевіреного страховика, який має багаторічний досвід роботи у даній сфері.

Грін Карта купується на визначений термін – мінімальний 15 днів, максимальний – 1 рік. Фахівці компанії Твій поліс настійно рекомендують купувати страховки із зазором у плюс кілька днів перебування за кордоном. Навіщо? Якщо вас щось затримало і ви потрапили в ДТП тоді, коли термін закінчився, страховка Зелена карта діяти не буде і погашення всіх виплат ляже на вас. Перед поїздкою не буде зайвим переглянути правила правил дорожнього руху країни, куди ви вирушаєте до подорожі. Адже злісне порушення правил або керування машиною в стані алкогольного або наркотичного стану теж анулюють дію поліса.

Наші поліси автоцивілки мають встановлену суму компенсаційних виплат. Для Green Card сума франшизи встановлюється державою, на території якої сталася транспортна пригода.

Всі куплені у офіційних страховиків поліси Зелена карта вносяться в єдину базу МТСБУ, де ви легко можете перевірити його наявність та всі ваші внесені дані, щоб під час проходження митниці не виникло проблем.

Ціна на страховку Зелена карта фіксована і залежить від наступних даних:

  • країни, куди ви виїжджаєте на
  • тип автомобіля
  • терміну полісу

Після швидкого оформлення на сайті Твій поліс вашої Green Card, її оригінал та кілька копій відправлять вам до Броварів. Навіщо потрібні копії? Їх ви залишаєте потерпілій стороні задля забезпечення всіх страхових виплат. Оригінал автострахування має залишатися у вас! Навіть якщо в момент настання ДТП ви не можете знайти надані копії, варто зробити ксерокопію з оригіналу. Важливим моментом при покупці страховки Зелена карта компанії Твій поліс фахівці відзначають внесення ваших актуальних даних для зв’язку – важливо вказати діючу адресу ел. пошти, тому що простежити за виплатами ви зможете за її допомогою.

Варто пам’ятати, що Зелена карта не покриває псування вашого автомобіля чи вантажу. Великі транспортні компанії Броварів, чий транспорт здійснює рейси до Європи, не лише страхують у компанії Твій поліс авто та вантаж, але й купують своїм водієм недорогу медичну страховку. Якщо ви дбаєте про своїх близьких, варто також розглянути покупку кількох недорогих страховок на сайті Твій поліс – медичної чи туристичної.

Твій поліс пропонує вам вигідне комбо – купуючи одразу кілька видів страховок ви отримуєте додаткові знижки за програмою лояльності! Але найголовніше – ваша страховка – це запорука збереження сімейного бюджету навіть у разі настання неприємних моментів на дорозі! Варто також зазначити, що в Україні покупка Зеленої карти вигідніша, ніж в інших країнах – учасницях. Ознайомитись з їх переліком та сумами франшиз можна на сайті МТСБУ або запросити у наших спеціалістів цю інформацію.

Надійний страховик Твій поліс оберігає своїх клієнтів на будь-яких дорогах та гарантує швидкі виплати!