Поліс зелена карта в Боярці

Поїздка за кордон завжди обіцяє грошові витрати. І нехай вони підуть на розваги та на сувеніри близьким. Про все інше подбатиме компанія Твій поліс у Боярці! Ми пропонуємо своїм клієнтам в Боярці та інших містах України купити недорого та зі знижками будь-яку страховку з широкого асортименту доступних на сайті, які стануть вам у нагоді, де б ви не знаходилися.

Зелена картка – це особливий вид страхового поліса, який визнають 48 країн світу. Він покриває збитки третім особам (водію, пасажирам, перехожим чи державі), якщо вас визнали винуватцем ДТП. Це, звичайно, неприємно, але варто заздалегідь подумати про те, що на дорозі може статися всяке. І деякі ситуації від вас чи вашого досвіду керування залежати не зможуть. Тут допоможе лише ОСЦПВ міжнародного зразка – Зелена карта від компанії Твій поліс у Боярці!

Вивчити особливості керування в чужій країні вам порекомендує кожен, хто хоч раз виїжджав своєю машиною за кордон. І це правильно. Так само, як і отримання безкоштовної консультації нашого менеджера. Варто лише залишити свої дані для зворотного зв’язку та почекати дзвінок!

Пару хвилин, і ви стали власником Зеленої карти. Для всіх страхових компаній в Україні ціна фіксована та залежить від курсу євро. Найдорожче обійдеться Зелена карта для автобуса, найдешевша – на причіп. Для самостійного розрахунку варто скористатися страховим калькулятором або безкоштовною консультацією нашого фахівця.

Франшиза по Грін Карті не передбачена і сума компенсаційних виплат постраждалим регулюється чинним законодавством країни, де стався страховий випадок. Але якщо на момент його наступу Грін Кард буде прострочена, то цей випадок не вважатиметься страховим і компенсація не буде проведена. Тому, купуючи Зелену карту на сайті компанії Твій поліс у Боярці, варто оформити її із запасом. Мінімальний термін – 15 днів.

Найбільше Green Card купують на 1 рік. Для її оформлення знадобляться такі дані:

  • тип автомобіля
  • строк страхування
  • вказівки країни

Куди б не завела вас дорога, з нашими страховками від компанії Твій поліс ви впевнені, що ми надійно захистимо вас!

Окрім мінімальних цін на страхові поліси та Зелену карту, ми швидко доставимо зручною транспортною компанією оригінали фінансових документів до вас додому! Окрім самого полісу Зелена карта ви ще отримуєте дублікати документа. Їх ви пред’явите потерпілому в разі ДТП для відшкодування всіх витрат на ремонт машини, огорож або лікування. Оригінали зеленої картки завжди повинні залишатися у вас.

Твій поліс – надійний страховик, який оперативно виплачує всі компенсації, з підтримкою клієнтів 24/7 та зручними варіантами купівлі та розрахунку за будь-який вид страховок – медичної, туристичної чи страховки на таксі!

Кожен поліс має унікальний код перевірки в базі МТСБУ!