Поліс зелена карта Бориспіль

Бориспіль – повітряні ворота столиці, що приймають безліч туристів з усього світу. А якщо ви самі не проти подорожувати, але хочете це робити на особистому автомобілі, перед виїздом за кордон необхідно буде купити Зелену картку – обов’язковий страховий поліс! В Україні дешевше купити цей вид страховки, ніж у європейських країнах. А на сайті Твій поліс це можна зробити, не виходячи з дому!

Сьогодні немає необхідності їздити Борисполем у пошуках надійної страхової. Все, що вам потрібно вже є у вашому смартфоні! Усі великі компанії переходять у цифровий формат роботи, який надає послуги клієнтам у всій країні! Без черг до фахівця ти можеш отримати безкоштовну консультацію від наших менеджерів компанії Твій поліс та найкращі умови купівлі Зеленої карти!

Що являє собою автострахування Зелена карта?

Це аналог нашого ОСЦПВ, міжнародного зразка, який покриває ваші витрати у випадку, якщо визнають винуватцем ДТП за кордоном.

Усі куплені у нас за вигідною ціною автополісу Грін кард легко перевірити на офіційному сайті МТСБУ. Тут є вся інформація про ваш поліс, а також можна перевірити правильність внесення в документ ваших персональних даних. Варто це зробити, щоб уникнути неприємних моментів на митниці, тим більше якщо ви оформляли поліс вперше і самостійно.

Ціна Green Card залежатиме від:

  • терміну страховки
  • виду машини та її обсягу двигуна
  • країни, куди вирушаєте

Мінімальний термін страховки Зелена картка – 15 днів. Але купити її варто на більший період. Обставини можуть скластися так, що у випадку, якщо ви затримались, а поліс закінчує термін дії, вам необхідно буде шукати страховика за кордоном, а вартість оформлення його за кордоном дорожче. Але головне – якщо настав страховий випадок, а Зелена картка буде недійсною, всі витрати на компенсацію ляжуть на вас.

Витратити свій час та вивчити правила дорожнього руху країни, куди ви зібралися у поїздку, теж буде не зайвим. Варто пам’ятати, що якщо ви будете керувати транспортним засобом у стані сп’яніння або злісно порушувати місцеве законодавство, виплати за Зеленою картою як і за іншими полісами, не будуть проводитися!

Твій поліс працює багато років на ринку автострахування України, і багато водіїв із Борисполя купують страховки на авто саме у нас! Ми швидко доставимо оригінал та кілька копій Зеленої карти зручним для вас способом! Оригінал завжди залишається у вас. Навіть якщо копії немає під рукою, ви можете зробити потерпілій стороні ксерокопію з полісу. Копії необхідні для того, щоб ви могли їх залишити другому учаснику ДТП.

Якщо ви дійсно дбаєте про здоров’я своїх водіїв, збереження вантажу та машини, варто окремо купити на них недорогі види страховок на сайті Твій поліс, адже Зелена карта покриває компенсації лише другій стороні. Заощадити можна на покупці кількох страховок одночасно – Зеленої карти + медичної, або Зеленої картки та туристичної! Ви не лише станете участником нашої програми лояльності, а й отримаєте додаткові знижки! Дізнайся детально у менеджерів сайту Твій поліс всю інформацію щодо Грін кард та недорогих страховок здоров’я!

Наше завдання – прийти на допомогу кожному клієнту, на якій би дорозі світу він не знаходився! Зелена карта від надійної страхової компанії Твій поліс швидко здійснить виплати, звіт про хід яких надходитиме вам на електронну пошту. З нами безпечно скрізь та вигідно завжди!