Поліс ОСЦПВ — страхування для автомобіля — Теремки

Теремки є історичною місцевістю на території Голосіївського району міста Києва. Водії тут не з чуток знають, наскільки небезпечні дороги столиці. Сотні аварій трапляються щодня, кілометрові пробки, насичений автомобілепотік – те, з чим щодня стикаються водії Теремків. Наша компанія Твій Поліс працює для того, щоб навіть у разі непередбаченої ситуації ви відчували себе максимально захищеним із нашими страховими полісами!

Вік комп’ютерних технологій та розвиток інтернет-просторів допомагає багатьом убезпечити себе та робити зручні покупки не виходячи з дому! Сьогодні ви можете купити поліс ОСЦПВ, оплатити його онлайн та отримати оригінал документів кур’єром або протягом 10 хвилин з моменту оформлення його електронної версії на діючу ел. пошту.

Немає необхідності моніторити вартість полісу або їздити офісами компанії, витрачаючи на це свій час і паливо. Зараз відкривши сайт Твій Поліс ти самостійно можеш заповнити самостійно зручну та зрозумілу форму та швидко купити будь-яку страховку!

Вартість автоцивілки залежатиме від:

  • терміну його дії
  • автомобіля (марки та об’єму двигуна)
  • регіону реєстрації машини
  • водійського стажу
  • наявність додаткових знижок чи пільг
  • суми компенсаційних виплат

Дія поліс поширюється усім, хто законно керує машиною. А за допомогою смартфона ви можете не боятися зіпсувати ваш поліс або забути – він завжди у вас у кишені!

Якщо вас зупинили співробітники поліції та просять надати обов’язкові документи, серед яких і поліс страхування, ви можете надати їм е-поліс. Він має таку силу, як і друкована форма документа. Адже відсутність поліса або його термін дії загрожує вам штрафом. Навіщо витрачати гроші на штрафи, якщо їх ви можете витратити на інші цілі? Купуйте перевірений водіями із Теремків поліс ОСЦПВ недорого на сайті Твій Поліс!

Ми завжди готові запропонувати вам більше, ніж решта компаній. Тепер оформляючи відразу кілька видів вигідних страховок, ви гарантовано отримує мінімальну ціну або знижку на покупку! Автоцивілка ОСЦПВ покриває лише збитки третіх осіб. А ваше здоров’я надійно вбереже медичне страхування від Твій Поліс. Купуючи їх разом, ви заощаджуєте!

Дороге авто – це синонім дорогий ремонт. Вибираючи стандартну страховку ОСЦПВ, ви обмежені за сумою. Її збільшити можна лише підписавши договір додаткової цивільної відповідальності. Він збільшує суму франшизи, щоб вам не довелося повідомляти різницю зі своєї кишені. Подбати про вашу машину, навіть якщо ви винуватець ДТП, зможе унікальний вид страхування – договір КАСКО. Його покупка не обов’язкова, але компенсує навіть вартість авто у разі його угону!

Вигода покупки ОСЦПВ на сайті Твій Поліс видно кожному жителю Теремків:

  • ми швидко доставляємо оригінали полісів по Києву та регіону
  • у нас приємна цінова політика
  • вигідні умови оплати полісу – готівка або безготівка
  • ми заощаджуємо час нашим клієнтам на пошуки надійної страхової

Твій Поліс гарантує швидкі виплати за всіма вашими страховими зобов’язаннями та надасть допомогу та підтримку на будь-якій дорозі України та у будь-який час доби! Працюючи 24/7 ми завжди готові захистити вас своїми вигідними та недорогими страховими полісами від сайту Твій Поліс!