Поліс ОСЦПВ — страхування для автомобіля — Чабани

Багато водіїв із селища міського типу Чабани шукають в інтернеті вигідні умови для придбання автострахування. Перебуваючи поруч із постійним потоком транспорту, що курсує зі столиці та до неї, вони намагаються максимально убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху. Законодавство України передбачає наявність обов’язкового виду страхування. Це поліс ОСЦПВ. А найвигідніші умови щодо його покупки для водіїв у даному регіоні – сайт Твій Поліс!

Завдання поліса ОСЦПВ покрити всі збитки, заподіяні учасникам дорожньо-транспортної пригоди, де вас визнали винуватцем. Ви ненавмисно можете завдати шкоди здоров’ю людини або її майну, а автострахування покриє ці витрати.

Якщо вас зупинили для класичної перевірки документів, ви повинні пред’явити поліс страховки, що діє, на авто. Його відсутність – законний привід виписати вам штраф.

Як зробити так, щоб ваш поліс автострахування завжди був з вами?

Завантажити його у телефон! Сьогодні цифрові технології дозволяють електронним документам мати такі ж права, як і друковані їх форми. Е-поліс доступний на будь-якому гаджеті з доступом до електронної пошти, на яку він надійде через 10 хвилин після придбання на сайті Твій Поліс!

Ви та ваші рідні вимагають особливого захисту на дорогах у Чабані чи Києві. Але тільки ваші витрати поліс ОСЦПВ при ДТП не покриває. Виявіть максимальний захист про близьких – купити недорогу медичну страховку на сайті Твій Поліс! Вона покриє всі витрати на ваше лікування, а також турбуватиметься про ваші витрати на медичні послуги! А ремонт авто після ДТП варто довірити найпопулярнішому виду повного страхування – КАСКО! Всю інформацію щодо даного виду страхування можуть підказати наші спеціалісти!

Ціна страховки на авто в Чабанах залежатиме від:

  • терміна страховки
  • водійського стажу
  • особистих знижок чи пільг
  • виду транспорту
  • суми виплат

При оформленні ОСЦПВ багато хто намагається зменшити його вартість та встановити мінімальний поріг франшизи. Але іноді цієї суми замало покриття ремонтних робіт постраждалої сторони. Адже коли йдеться про дорогі іномарки, вартість ремонту просто нечувана. Тут варто заздалегідь подумати і підписати додатковий договір цивільної відповідальності для збільшення суми компенсаційних виплат.

Чому варто зупинити свій вибір на сайті Твій Поліс?

Водії із Чабанів купують поліса у нас, бо:

  • хочуть заощадити сили та час (немає необхідності їхати в офіс компанії, сидіти в черзі та оплачувати до каси банку)
  • у нас зручний інтерфейс сайту, що дозволяє самостійно швидко оформити будь-який вид страховки
  • не виходячи з дому можете оплатити його онлайн карткою, через банківську програму або кур’єру при доставці
  • швидка доставка оригіналів документів кур’єром в Чабани
  • постійні знижки та система лояльності для наших клієнтів!

Надійна компанія – це та, яка швидко виплатить усі суми за вашими зобов’язаннями, здійснює цілодобову підтримку своїх користувачів та допоможе на будь-якій дорозі України та навіть світу (за наявності Зеленої картки). Твій Поліс – це саме той страховик, з яким завжди вигідно працювати!