Поліс ОСЦПВ – страхування автомобіля – Тарасівка

Останнім часом на дорогах України не зовсім спокійно. Почастішали випадки ДТП з різних причин. А з настанням осінньо-зимових місяців турбот у водіїв лише додалось. У деяких обставинах ми безсилі, але з полісом ОСЦПВ ви завжди зможете розраховувати на більше!

У Тарасівці більшість водіїв купили поліса автострахування ОСЦПВ на сайті Твій Поліс, де недорогі ціни діють на всі види страхувань! На сайті Твій Поліс ти можеш купити страховку навіть для таксі! Таких вигідних цінових пропозицій в Тарасівці не робить ніхто, крім нас!

Для зручності користувачів ми приготували стандартну і зручну форму для заповнення, заповнивши яку, ви швидко і недорого зможете купити поліс ОСЦПВ або медичну страховку! Адже варто пам’ятати, що ваші власні витрати на лікування ОСЦПВ автоцивілка не покриває. Підходити до питання безпеки комплексно, купуючи кілька видів страхових полісів ще й вигідно для сімейного бюджету! Сайт Твій Поліс завжди приваблює покупців приємними мінімальними цінами на автостраховку, постійними акціями та бонусами лояльності!

Як часто ви стикалися з тим, що для оформлення страховки необхідно їхати в відповідну компанію, висиджувати чергу і потім ще бігти оплачувати поліс?Все це вже в минулому! З сайтом Твій Поліз навіть школяреві під силу оформити страховку на авто за лічені хвилини!

Зручний функціонал сайту Твій Поліс, цілодобова підтримка 24/7 всіх користувачів, вигідні умови і оперативні виплати роблять нас лідерами ринку з оформлення страховки ОСЦПВ в Тарасівці!

Для оформлення від вас буде потрібно наступна інформація:

  • тип автомобіля і його об’єм двигуна
  • термін дії
  • водійський стаж
  • вказати один з пунктів в разі необхідності – експлуатується чи авто в таксі, чи є пільги, якщо авто на іноземних номерах

Запаска дає можливість проїхати до СТО, ремінь безпеки дає додатковий захист, а автостраховка ОСЦПВ, яку можна купити швидко і за демократичною ціною в Тарасівці від компанії Твій Поліс, стане твоїм вірним помічником в разі непередбачених ситуацій!

Нашу компанію вибирають тому, що:

  • ми є лідерами у своїй сфері і можемо швидко здійснити виплати
  • ми готові надати безкоштовну допомогу при оформленні будь-якого виду страховки: ОСЦПВ, КАСКО, медичної або туристичної страховка
  • всі види зручних розрахунків
  • попередній розрахунок будь-якої страховки калькулятором онлайн на сайті

Поліс ОСЦПВ поширюється на всіх членів сім’ї або інших осіб, які на законних підставах керують автомобілем. Можливо також оформлення автоцивілки для юридичних осіб. Мінімальний термін оформлення поліса ОСЦПВ – 12 місяців. Для збільшення суми компенсаційних виплат варто оформити Договір Добровільної Громадянської Відповідальності.

У зв’язку із ситуацією з пандемією Covid-19, бережіть себе і своїх близьких! Купуйте поліс ОСЦПВ – страховку на авто в компанії Твій Поліс недорого в електронному вигляді вже зараз!