Поліс ОСЦПВ — страхування автомобіля — Святопетрівське

Святопетрівське — один із наймолодших населених пунктів Києво-Святошинського району і тут мешкає близько 16 тисяч населення, де багато родин є власниками автомобілів. І всі вони шукають перевірені страхові компанії та недорогі поліси ОСЦПВ в інтернеті. Компанія Твій Поліс має багаторічний досвід роботи у сфері страхування автомобілів та пропонує своїм клієнтам лише найкращі варіанти автоцивілки!

Закон України зобов’язує всіх водіїв мати у своєму транспортному засобі обов’язковий поліс страхування ОСЦПВ. Його відсутність чи вичерпаний термін дії є підставою для виписування штрафу співробітниками поліції. З паперовою версією є ризик її псування чи втрати, чого може статися з електронним носієм. Е-поліс має такі самі юридичні права, як і паперова версія. Ви отримаєте його на свій емейл за 10 хвилин після оплати, а відкрити зможете на будь-якому гаджеті! Тепер смартфон ставати не лише засобом зв’язку, а й папкою із документами. Так ви точно знатимете, що автостраховка завжди з вами!

Розрахувати вартість страхового поліса можна за допомогою онлайн-калькулятора або набравши наших фахівців! Усі консультації безкоштовні!

Купуючи ОСЦПВ, необхідно вказати кілька обов’язкових пунктів:

  • водійський стаж
  • термін дії страховки
  • автомобіля (його виду, типу та двигуна)
  • франшизи
  • пільг та персональних знижок

Якщо ви хочете купити страховку на автомобіль з максимальною вигодою – ви звернулися туди, де вам допоможуть! Варто врахувати лише кілька моментів. Наші спеціалісти завжди пропонують клієнтам більше – якщо стандартний поліс ОСЦПВ має встановлену суму виплат компенсації, то розширити її можна, підписавши додатковий договір цивільної відповідальності. Він збільшує суму франшизи. Це врятує ваш сімейний бюджет, якщо ремонт машини потерпілого буде дорогим.

Якщо в результаті аварії постраждаєте ви – витрати на лікування зможе покрити недорога, але по-справжньому робоча, медична страховка. Піклуючись про близьку людину, ви можете її самостійно оформити на сайті Твій Поліс! Ну а ремонт машини покриє найвигідніше в Україні КАСКО від нашої компанії!

Ми заощаджуємо не лише ваші кошти, а й час. Ми самі зробили аналіз ринку та промоніторили вартість всіх автоцивілок, підібравши оптимальний варіант ціна/якість для вас!

Вигода співпраці з Твій Поліс очевидна кожному мешканцю у Святопетрівському! Ми гарантуємо обов’язкові та своєчасні виплати за всіма зобов’язаннями, 24/7 підтримку користувачів та надання консультацій з будь-якого питання щодо наших полісів та послуг!

З нами ви отримуєте:

  • швидку доставку документів у будь-якому вигляді (друкованому або е-форматі)
  • приємну вартість
  • будь-яка форма оплати
  • участь у нашій програмі лояльності, знижки на повторне оформлення чи мінімальні ціни поточних полісів

З Твій Поліс водії у Святопетрівському максимально убезпечили себе та свої машини з нашими недорогими полісами! Ще одним зручним моментом стане те, що поліс автострахування ОСЦПВ поширюється на будь-кого, хто на законних підставах перебуватиме за кермом автомобіля!