Поліс ОСЦПВ — страхування автомобіля — Хотів

“Купити поліс ОСЦПВ недорого в Хотові” – один із найпопулярніших запитів в інтернеті у його водіїв. Що являє собою Хотів? Це село Києво-Святошинського району Київської області. Воно безпосередньо примикає до міського кордону Києва на його південно-західній околиці, а отже, тут високий рівень неприємних ситуацій на дорозі – пробки, безліч машин та ризик потрапити до дорожньо-транспортної пригоди. Вас та ваше авто надійно захистить ряд недорогих страховок від компанії Твій Поліс, які можна швидко оформити та купити недорого зараз!

Водії України повинні мати поліс обов’язкового страхування ОСЦПВ. Співробітники нацполіції можуть виписати штраф, якщо у вас не виявиться чинний поліс автострахування на руках. Ризик втрати або псування документів у друкованому варіанті дуже високий. Але сьогодні, як кажуть, все можна знайти у своєму телефоні. Справа дійшла і до документів з автострахування. Е-поліс, або електронна версія вашого ОСЦПВ має таку ж юридичну силу, як і надрукований документ. Його можна отримати на електронну пошту протягом 10 хвилин після покупки! Це не лише недорого, а й дуже швидко!

На сайті Твій Поліс представлені є зручний онлайн – калькулятор для розрахунку вартості автоцивілки. Ви можете внести дані або скористатися безкоштовною допомогою від наших консультантів! Необхідно вказати обов’язкові дані, від яких залежатиме ціна такої страховки:

  • сума виплат (вона ж франшиза)
  • підтверджений водійський стаж
  • регіон, в якому зареєстровано авто
  • термін полісу
  • наявність пільг (наприклад, пенсійної)

Тепер вам не треба мотатися по всьому місту в пошуках страхової компанії або банку для оплати – ви можете купити ОСЦПВ на Твій Поліс та сплатити покупку з картки будь-якого банку онлайн!

Ваше здоров’я вкрай важливе для нас та ваших близьких! Варто пам’ятати, що ОСЦПВ покриває лише витрати третіх осіб на ремонт авто та лікування. А вам необхідно купити недорогу, але дієву, медичну страховку. Якщо купувати одразу два різні види страхування – це ще й удвічі вигідніше! Ви стаєте учасником нашої програми лояльності та отримуєте додаткові знижки!

А ось ремонт вашого авто навіть якщо вас визнали винуватцем ДТП, покриє розширене КАСКО. У нас в компанії Твій Поліс найвигідніші умови щодо його покупки!

Стандартні поліси страховки на автомобілі обмежені максимальною сумою компенсаційних виплат. Але ваше авто їздить дорогами столиці, де часто зустрічаються мегадорогі машини, чий ремонт – це річний бюджет середньої сім’ї. В цьому випадку варто до стандартного ОСЦПВ оформити договір додаткової цивільної відповідальності та збільшити суму франшизи.

Водії з Хотова хочуть найкращого, і у компанії Твій Поліс готові їм запропонувати:

  • швидку доставку будь-якого з куплених полісів на сайті
  • зручну форму документа (друковану чи електронну)
  • оплату будь-яким із сучасних способів – карткою, готівкою, банкінгом
  • пільги та знижки за приємної цінової політики
  • розширені можливості у комбінації з іншими нашими видами страхування

ОСЦПВ поширюється на всіх членів сім’ї, хто б не керував автомобілем на момент настання страхового випадку. І сьогодні на ринку автострахування можна купити ОСЦПВ на найвигідніших умовах у компанії Твій Поліс!