Поліс ОСЦПВ – страхування автомобіля – Гатне

Водії в м.Гатне завжди купують поліса ОСЦПВ для автомобілів недорого на сайті Твій Поліс! Адже тут можна оформити страховку навіть на таксі!

На дорогах нашої країни ситуація залишає бажати кращого. Найчастіше водія, які не порушують правила дорожнього руху, стають теж жертвами обставин. А ось якщо винуватцем ДТП стали все ж таки ви, то доведеться компенсувати збитки, завдані здоров’ю і майну третіх осіб (пішоходам, держав,і водію чи пасажирам з потерпілого автомобіля). Ось тут вам і стане в нагоді куплений на сайті Твій Поліс поліс страхування авто ОСЦПВ! Варто врахувати, що ваших витрат, пов’язаних зі здоров’ям він не покриє – необхідно буде додатково оформити медичну страховку .Але комплексний підхід – це завжди дешевше, ніж купувати поліса в різних компаніях. Твій Поліс пропонує своїм постійним клієнтам знижки та бонусні програми лояльності! Ми допомагаємо зберегти ваш сімейний бюджет, адже покупка електронного поліса ОСЦПВ швидка і зручна, а головне – мінімальна за ціною за рахунок зручності розрахунку і відсутності додаткових дилерських накруток.

Найчастіше максимальна сума компенсаційних виплат, передбачена страховкою на авто, не покриває всіх витрат потерпілого на ремонт. На наших дорогах все більше імпортних дорогих автомобілів з відповідним рівнем витрат на обслуговування. Що б різницю не довелося докладати зі своєї кишені, варто оформити ДГО – договір добровільної цивільної відповідальності для збільшення суми франшизи.

Чому покупка поліса ОСЦПВ на сайті Твій Поліс така вигідна? Ваш поліс страхування авто тепер у вашому мобільному телефоні! Оформляючи електронний поліс ОСЦПВ онлайн ти через 10 хвилин отримаєш його на свій мобільний!

Необхідно тільки правильно внести дані:

  • термін страховки (мінімальний – 12 місяців)
  • водійський стаж
  • дані про автомобіль – його тип, об’єм двигуна, місце реєстрації
  • додатково – наявність пільг, державних номерів (якщо автомобіль на іноземній реєстрації), експлуатується чи авто в режимі таксі

Ціна автостраховки буде залежати ще і від суми франшизи.

Ми пропонуємо вже зараз зробити пару кліків на сайті Твій Поліс і отримати крім вигідної ціни на покупку страховки ряд переваг:

  • оперативні виплати в разі настання страхового випадку
  • підтримку 24/7 всіх користувачів сайтом і тих, хто купив у нас страховку
  • безкоштовну доставку поліса по місту Києву
  • раннє оповіщення про закінчення страховки і вигідні варіанти її переоформлення за програмою лояльності
  • вигідні пропозиції по іншим типам страховок і участь в програмі лояльності постійним клієнтам

Пара кліків – і ви щасливий володар поліса ОСЦПВ для автомобіля в місті Гатне від компанії Твій Поліс!