Поліс ОСЦПВ — страховка на автомобіль — Софіївська Борщагівка

Софіївська Борщагівка – село через дорогу від Києва. А де найнапруженіший трафік руху, як не у столиці України? Тут на кожному кутку можна потрапити в кілометрові затори або, як неприємно б це не звучало, у ДТП. І якщо ви стали його винуватцем, витрат на лікування чи ремонт постраждалій стороні компенсує надійна страхова компанія! Сайт Твій Поліс спеціалізується на продажу вигідних полісів ОСАГО, сучасних медичних страховок, КАСКО чи Зеленої картки!

Багато водіїв, які мешкають у Софіївській Борщагівці, виїжджаючи з дому, завжди перевіряють наявність друкованого полісу автострахування у себе в машині. Адже під час зупинки транспортного засобу для перевірки працівники нац. поліції перевіряють термін дії вашого ОСЦПВ та взагалі його наявність, адже це обов’язковий вид страховки в Україні. Але сучасний документообіг переходить у цифровий формат, і тепер в інтернеті не тільки вигідно купувати ОСЦПВ, але і його електронна версія має рівну з друкованою юридичною силою. Це ще й вкрай зручно – е-форма поліса ОСАГО від сайту Твій Поліс завжди тепер у вашому гаджеті – ми відправимо його вам на електронну пошту у найближчі 10 хвилин з моменту його покупки!

Поширюється такий ОСЦПВ на будь-якого водія, хто керував транспортним засобом на момент ДТП на законних підставах.

Від чого залежатиме вартість автострахування?

Ви заповнюєте обов’язкові пункти, вони є основою для розрахунку страховим калькулятором.

Вам необхідно надати наступні дані:

 • підтверджений стаж водія
 • вид авто (марка, модель, об’єм двигуна)
 • місце реєстрації автомобіля
 • терміну дії поліса
 • наявності додаткових персональних пільг
 • сум страхового покриття

Якщо ви дійсно дбаєте про своїх близьких і себе, варто подумати про покупку страховки КАСКО від сайту Твій Поліс, яка має розширений пакет можливостей або вигідну медичну страховку, яка покриває витрати на ваше лікування! Купуючи кілька страховок одночасно – ви ще й заощаджуєте з нашою постійною програмою лояльності!

На вулицях столиці їздять дорогі авто, ремонт яких може не покрити навіть весь ваш сімейний бюджет або заощадження. Не витрачайте їх на такі витрати, а отримайте безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста щодо оформлення договору додаткової цивільної відповідальності, яка збільшить суму страхової франшизи!

Чим відрізняється сайт Твій Поліс від інших і чому варто купити ОСАГО саме тут?

Ми об’єднали кілька важливих для клієнтів пунктів:

 • швидка доставка друкованих екземплярів по всій Україні та до Софіївської Борщагівки
 • приймання оплати будь-яким способом – банкінг, карта, онлайн, готівка
 • цілодобова підтримка користувачів на будь-якій дорозі України
 • лояльна цінова політика та постійні знижки для нових та постійних клієнтів
 • гарантування швидких виплат

24/7 на дорозі в Софіївській Борщагівці та не тільки, поліс ОСЦПВ від сайту Твій Поліс на варті ваших інтересів!