Поліс ОСЦПВ — страховка на автомобіль — Петропавлівська Борщагівка

Петропавлівська Борщагівка знаходиться в безпосередній близькості від столиці. А уявити ще одне таке аварійно-небезпечне місце для водіїв, ніж Київ, важко. Тут постійний рух, завантажені дороги на в’їзді та виїзді, та жителі Петропавлівської Борщагівки відчувають на собі це, як ніхто інший. І той, хто переживає за себе на дорогах України та своїх членів сім’ї, купують вигідні страховки на сайті Твій Поліс!

Кожен водій знає, поліс ОСЦПВ обов’язково повинно бути у кожному автомобілі! Його відсутність – пряме порушення закону України, яке несе за собою як мінімум штраф. Навіщо витрачати зайві гроші на сплату штрафів, якщо сьогодні на нашому сайті Твій Поліс ти можеш вигідно купити популярну автоцивілку недорого! І для тих, хто звик постійно шукати найкращий варіант ціна-якість, ми підготували найкращу пропозицію із швидкою доставкою до Петропавлівської Борщагівки!

Е-поліс – електронна версія вашого поліса, яка може спокійно зберігатися у вашому телефоні. Тепер страховка буквально у вас у кишені! А електронний поліс має юридичну чинність друкованого! Але на відміну від паперу, е-поліс не брудниться, не псується, не вигоряє, а ви не переживаєте, що могли його забути вдома!

Водії Петропавлівської Борщагівки можуть не хвилюватися – ОСЦПВ від Твій Поліс поширюється на всіх, хто керує машиною на законних правах.

Ціна поліса на авто залежить від декількох пунктів, обов’язкових до заповнення:

  • наявності персональних знижок та пільг
  • суми франшизи по страховці
  • автомобіля та його об’єму двигуна
  • підтвердженому водійському стажу
  • терміну дії страховки

Скориставшись зручним калькулятором онлайн для розрахунку страховки, ви можете приблизно розрахувати все! А за допомогою можна звернутися до наших спеціалістів!

Дорогі ремонти елітних авто столиці – це іноді бюджет цілої родини. І такі витрати стандартне ОСЦПВ не покриє. Для розширення суми компенсаційних виплат потрібний додатковий договір цивільної відповідальності. Ми знаємо про це все! Зателефонуйте і ми детально вас проконсультуємо!

Максимальна економія та турбота про близьких можлива при покупці кількох полісів одразу! Твій Поліс пропонує вигідно купити медичну страховку, яка покриє витрати на ваше лікування, або КАСКО на найвигідніших умовах в Україні – універсальну страховку на всі випадки життя!

Наявними перевагами при купівлі ОСЦПВ на сайте Твій Поліс станут:

  • економія часу – електронна версія поліса прийде вам на пошту протягом 10 хвилин з моменту придбання
  • швидке транспортування оригіналів курьером або зручною транспортною компанією
  • будь-яка форма оплати – вы сплачуєте за покупку з картки або готівкою при отриманні
  • отримаєте гарантовані знижки на наступні покупки та братимете участь у нашій програмі лояльності

Не ризикуйте та не довіряйте нагоді. Ви рятуєте бюджет сім’ї чи свої заощадження за допомогою надійного полісу від перевіреної страхової Твій Поліс у Петропавлівській Борщагівці!

Наші користувачі знають – будь-яка дорога України, а за наявності зеленої карти та світу, підкоряється власникам вигідних автостраховок від сайту Твій Поліс!