Поліс ОСЦПВ – страховка на автомобіль – Бровари

Бровари – важливий економічний центр Київської області, де на дорогах повно автомобілів, але їхня якість чи освітлення деяких ділянок не завжди на належному рівні. І тут зростає рівень аварійної небезпеки. Ви не спеціально можете стати винуватцем ДТП і зобов’язані третій стороні компенсувати всі витрати на ремонт або лікування. Обійти неприємні моменти не завжди виходить у нашому житті, а ось грошові виплати покриє поліс ОСЦПВ. Сьогодні якісну автоцивілку з гарантованими швидкими виплатами та за приємною ціною можна купити на сайті Твій Поліс!

ОСЦПВ – обов’язковий вид страхування в Україні і кожен водій знає про це. Відсутність полісу або його вичерпаний термін дії – це пряме порушення чинного адміністративного законодавства. Кожен законослухняний громадянин під час зупинки його автомобіля має пред’явити паперову форму ОСАГО. Але сьогодні весь світ перейшов у цифровий формат. І зручна електронна версія полісу страхування має таку саму юридичну силу, як і друкований оригінал. Проте ризик його втрати знижений! Купуючи автостраховку, ви отримуєте її в найближчі 10 хвилин на свою електронну пошту. Відкрити його та показати співробітнику поліції можна тепер навіть у смартфоні!

А якщо у ДТП постраждаєте ви самі чи ваш автомобіль? Хто покриє ці витрати? Тільки відмінне медичне страхування або повне КАСКО. Ми працюємо вже тривалий термін на ринку страхування України та готові вам запропонувати найкраще рішення при покупці відразу кількох полісів – мінімальну інтернет-ціну чи знижку! Пара кліків, і ви зможете купити таку своїй близькій людині!

Поліс ОСЦПВ має встановлену суму компенсаційних виплат. Бровари розташовані поблизу столиці, а це означає, що автомобілі там їздять дорогі. І їхній ремонт може влетіти в космічну вартість. ОСЦПВ не завжди повністю покриває цю суму. Що робити тоді? Доповідати із сімейного бюджету? Ні! Отримай консультацію від спеціалістів сайту Твій Поліс та оформи договір додаткової цивільної відповідальності для збільшення суми франшизи.

Від чого залежить ціна полісу автострахування?

Тут є кілька основних моментів:

  • термін дії поліса
  • водійський стаж
  • авто та його об’єм двигуна
  • місце реєстрації автомобіля
  • суми виплат

Раніше для оформлення поліса ОСЦПВ вам треба було витрачати багато часу та сил, оптимально підібрати варіант ціна-якість, моніторити у різних страхових вартість або їздити по їхніх офісів та спілкуватися з представникам. Довірся досвіду покупки ОСАГО водіями Борщагівки – купити швидко та за мінімальною ціною в інтернеті страховку на авто на сайті Твій Поліс! Ми не тільки гарантуємо своїм покупцям швидкі виплати з будь-якого страхового випадку, але й пропонуємо комплексний підхід у будь-якій ситуації та на будь-якій дорозі України! Підтримаємо користувачів цілодобово та підключимо вас до нашої програми лояльності після покупки автоцивілки!

Нас обирають не тільки завдяки приємній ціновій політиці, але й тому, що:

  • у нас різні варіанти оплати, які підійдуть кожному – оплата онлайн карткою, через мобільний додаток банку або кур’єру при отриманні
  • швидка доставка оригіналу полісу кур’єром або вам на електронну пошту практично одразу після покупки
  • знижки та бонуси при покупці комбо – медичної+автоцивілки або КАСКО різних видів – повне або міні

Ми страхуємо вас та ваші інтереси, а про виплати третім особам потурбується наше вигідне ОСАГО від сайту Твій Поліс!