Оформити поліс ОСЦПВ – автоцивілка в Києві

Київ – місто з високим рівнем ДТП і дуже щільним автомобільним потоком. Щоб відчувати себе більш впевненим на завантажених вулицях столиці – купи недороге страхування авто в компанії Твій Поліс!

Законодавство забороняється керувати транспортним засобом без поліса ОСЦПВ або з простроченою автоцивілкою. Ми пропонуємо купити вам зі знижками або недорого не тільки страховку на авто, а й медичну, або оформити страховку на таксі! Електронний варіант автострахування має таку ж юридичну силу, як і паперовий! Тепер ви його не втратите і не помнете! Він завжди з вами у вашому планшеті або мобільному!

У чому перевага полісів ОСЦПВ? Якщо ви стали винуватцем ДТП, то вам необхідно буде компенсувати водіям, пасажирам або державі (зламані огорожі) збитки, покрити витрати на лікування або ремонт. Ці кошти доведеться витратити з вашого сімейного бюджету. Але покупка страховки у надійного страховика вирішить ці питання! При оформленні ціна поліса ОСЦПВ буде залежати від суми франшизи (компенсаційних виплат) і терміну, на який вона буде оформлена.

У зручній формі для заповнення необхідно також внести:

  • водійський стаж
  • тип автомобіля
  • регіоні його реєстрації
  • об’єм двигуна машини

Сайт компанії Твій Поліс зробив свій функціонал простим і зрозумілим кожному користувачеві. Всього 10 хвилин – і куплений вами поліс ОСЦПВ вже на вашій електронній пошті!

На сайті Твій Поліс ми розмістили страхової калькулятор ОСЦПВ! Вам буде зручно розрахувати вартість автоцивілки. Але ще зручніше – отримати безкоштовну консультацію від нашого оператора, просто залишивши замовлення зворотнього дзвінка!

Поліс ОСЦПВ покриває ваші зобов’язання перед іншими учасниками ДТП. А ваші витрати на лікування вони не покривають. Тому разом з покупкою поліса ОСЦПВ варто задуматися про покупку медичної страховки! Дія нашого поліса автострахування поширюється на всіх осіб, які на законних підставах керують автомобілем. Додатково на сайті Твій Поліс можна купити страховку на таксі! А якщо ви надумали купити одразу кілька різних полісів – отримаєте від нас додаткові знижки і приємну мінімальну ціну!

Надійний страховик оперативно виплатить всі гроші, забезпечує підтримку своїх користувачів 24/7 і стане вашою додатковою подушкою безпеки на дорогах Києва!

Водії Києва довіряють компанії Твій Поліс, тому що ми зібрали для вас мінімальні цінові пропозиції за страховками на авто!

Для швидкого оформлення і покупки автострахування, вам необхідно заповнити наступні пункти на сайті Твій Поліс:

  • регіон, де авто стоїть на обліку
  • тип автомобіля і його об’єм двигуна
  • термін страховки і суму компенсаційних виплат
  • водійський стаж

Страховку можна оформити як від фізичної особи, так і від юридичної . Якщо ви придбали автомобіль за кордоном і ще не встигли оформити держ. номера, але потрібна страховка, вкажіть про це при оформленні.

Твій Поліс – компанія, де ви можете купити поліс ОСЦПВ в Києві за приємною інтернет-ціною!