Оформити поліс КАСКО для таксі в Ірпені

З метою економії водії при купівлі дешевих страхових полісів не завжди вказують, що авто працює у режимі міського таксі. Але все таємне рано чи пізно ставати явним. І в деяких випадках страхова компанія просто відмовить вам у виплаті відшкодувань. Чому так відбувається?

Варто купити надійну страховку – КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс в Ірпені!

Автомобілі служби таксі курсують містом у будь-яку погоду, у будь-яку пору року, дня та ночі. Завантаженість міського трафіку руху та втома водія можуть зіграти з ним злий жарт. Додатковий заробіток піде на відновлення власної машини після ДТП. Ви тимчасово залишитися без автомобіля та без роботи.

КАСКО для таксі відкидає такий сценарій подій! Надійна страхова компанія швидко покриє всі витрати і ви знову повернетесь до ладу. Таксопарки в Ірпені вже активно не перший рік користуються цією перевагою страховок КАСКО для таксі. А сьогодні воно доступне кожному водієві! КАСКО не є обов’язковим видом страхування, але цей вид автополісу максимально охоплює виплату за всіма ризиками.

Сьогодні всі страховики йдуть в інтернет – ресурси. І компанія Твій Поліс в Ірпені – не виняток! Ми стали ближче до своїх користувачів завдяки зручному та простому сайту. Тут ви можете скористатись формою для зворотного зв’язку з нашим фахівцем, отримати безкоштовну онлайн консультацію або самостійно розрахувати орієнтовну вартість КАСКО для таксі.

Для цього необхідно внести такі дані та заповнити форму:

  • дані щодо автомобіля та його характеристики
  • регіон реєстрації
  • оцінна вартість машини та термін, на який ви хочете оформити КАСКО
  • кількість водіїв
  • наявність протиугінних систем на авто
  • чи перебувати авто у заставі

КАСКО для таксі захищає вас на будь-яких дорогах України! Його ціна в компанії Твій Поліс в Ірпені залежатиме від вашого віку, водійського стажу, страхової історії, наявності додаткових пільг та бонусних знижок за програмою лояльності, якщо ви є нашим постійним клієнтом! Надійна компанія Твій Поліс в Ірпені завжди продає своїм клієнтам будь-які види страхових полісів (ОСЦПВ, медична, туристична) недорого та зі знижками!

Чому варто зупинити свій вибір саме на КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс в Ірпені?

Цей вид страховки покриває ваші витрати у разі:

  • отримання збитків внаслідок природних стихій
  • компенсує вартість авто якщо його викрали
  • сплатить за ремонт після ДТП навіть якщо ви були його винуватцем

Оригінал договору на КАСКО для таксі можна забрати самостійно в нашому офісі або скористатися кур’єрською доставкою. Усі документи необхідно зберігати до закінчення терміну їхньої дії.

Бережіть себе, своїх близьких та ваших пасажирів. Безпечно працюйте у службі таксі, оформивши швидко та вигідно КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс в Ірпені!