Оформити поліс КАСКО для таксі в Глевасі

Виїзди в ніч, у дощ чи заметіль, погане дорожнє покриття та нервові клієнти, які постійно кудись поспішають – невід’ємна частина життя водія таксі. Він переносить великі навантаження, що може зашкодити його реакції під час керування машиною. Тут завжди ризик потрапити в ДТП буде підвищеним на будь-якій дорозі в Глевасі. Купівля недорогого медичного страхування покриє лікування, стандартний поліс ОСЦПВ виплатить збитки третім особам. А хто подбати про ваше авто?

Адже ремонт автомобіля із сімейного бюджету – вкрай не оптимальний варіант його витрати. Але й без машини ви залишитися не можете, адже вона – джерело ваших доходів.

Дедалі більше водіїв оформляють вигідні договори КАСКО для таксі в Глевасі від компанії Твій Поліс! Цей поліс покриває цілий список страхових випадків і навіть більше. Сьогодні у Глевасі ви можете за вигідною ціною купити КАСКО для таксі у перевіреного страховика-компанії Твій Поліс та заощадити на дорогому ремонті автомобіля!

При розрахунку вартості КАСКО для таксі враховуватимуться:

  • вартість авто
  • її модель, повні характеристики та регіон, де вона стоїть на обліку
  • розмір виплат та термін оформлення договору
  • чи ставитися машина до заставного майна
  • наявність протиугінних засобів

Досвідчений водій з підтвердженим стажем, гарною страховою історією, відсутністю невиплачених штрафів та наявністю додаткових пільг завжди може розраховувати на мінімальну вартість або додаткові знижки для наших постійних клієнтів від компанії  Твій Поліс у Глевасі! Якщо ви купуєте відразу кілька видів страховки – медичну та КАСКО для таксі – отримаєте максимально вигідну цінову пропозицію!

КАСКО для таксі може бути повним та частковим. Часткове КАСКО покриває окремо виділені страхові випадки, які зазначаються у договорі КАСКО для таксі. Але тільки ті водії у Глевасі, хто хоче спати спокійно та убезпечити себе у будь-якій ситуації на дорогах – купують повне КАСКО для таксі за вигідною ціною!

На сайті компанії Твій Поліс є зручний страховий калькулятор для розрахунку попередньої вартості КАСКО для таксі. Тут ви знайдете форму для зворотного зв’язку з нашим фахівцем. Залиште свій номер телефону, і ми наберемо вас протягом 10 хвилин!

Надійну страхову компанію відрізняють від інших оперативність виплат, рівень обслуговування клієнтів, їхня підтримка 24/7, приємна цінова політика та прозорість складання всіх фінансових документів. Все це ви знайдете у нас у компанії Твій Поліс у Глевасі!

КАСКО для таксі можу вигідно придбати як фізичні, і юридичні особи. У договорі ви можете вказати кілька водіїв, які керуватимуть автомобілем.

Дозволь собі більше із договором страховки КАСКО для таксі! Кожен кілометр безпечної дороги стане вам на радість, а прибуток краще витратити на розширення таксопарку!