Оформити поліс КАСКО для таксі в Гатному

Часто таксистів вважають винуватцями створення аварійно-небезпечних ситуацій на дорогах в Гатному. Але це виняток із правил! Кожен власник машини, яка експлуатується в режимі міського таксі, дуже переживає за цілісність і працездатність свого авто, адже саме машина служить джерелом їх основного доходу. І якщо говорять що передбачити все неможливо, не вірте. Для цього був створений договір КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс в Гатному!

Стандартна страховка кожного автомобіля – поліс ОСЦПВ – це обов’язковий вид страхування, передбачений законодавчо. Він має обмежену дію. А КАСКО для таксі – це максимально вигідна цінова пропозиція по автострахуванню з широким переліком страхових випадків. Якраз те, що необхідно кожному відповідальному водію в Гатному!

Для оформлення цього виду страхування таксі необхідно вказати страховикам наступні дані:

  • тип авто, марку, модель, характеристики
  • регіон
  • термін дію
  • кількість водіїв
  • наявність протиугінних систем
  • чи авто заставним майном

Чому при покупці нового авто в автосалоні або банку оформляють саме повний пакет КАСКО?

Ця страховка компенсує навіть такі випадки, як:

  • вартість авто якщо його викрали (оцінка його вартості проводиться перед купівлею КАСКО)
  • ремонт пошкоджень у результаті природних явищ
  • будь-яка шкода,що була спричинена автомобілю у результаті ДТП, хто б не був визнаним його винуватцем
  • витрати на ремонт через посилений режим використання автомобіля

Компанія Твій Поліс у Гатному ламає всі стереотипи! Ми пропонуємо купити КАСКО для таксі швидко та вигідно! Ціна на такий вид автострахування по кишені будь-якого водія в Гатному. Якщо ви маєте пільги, великий водійський стаж, гарну історію та є нашим постійним клієнтом, ми з радістю до покупки КАСКО для таксі зробимо вам знижку! А купуючи кілька видів страховок (КАСКО для таксі + медична) ви максимально убезпечите себе та ваше авто на будь-якій дорозі в Україні!

Надійний страховик – Твій Поліс у Гатному цілодобово буде на зв’язку з вами, надасть усі консультації безкоштовно та швидко виплатить усі зобов’язання!

Після оформлення договору КАСКО для таксі ви можете самі у нашому офісі отримати оригінал документа або замовити швидку доставку кур’єрською службою! Обов’язково протягом усього терміну зберігати документи зі страхування.

Сучасні технології дозволяють навіть у мобільному розрахувати приблизну вартість КАСКО для таксі на сайті Твій Поліс, просто скориставшись зручним страховим калькулятором. Ви також можете залишити свій номер телефону у вікні замовлення зворотнього дзвінка та отримати безкоштовну консультацію щодо цього чи іншого виду страхування майна та транспорту!

Бережіть себе та своїх близьких – купуйте недорогі страховки зі знижкою на сайті компанії Твій Поліс у Гатному!