Оформити поліс КАСКО для таксі у Вишгороді

Щоб платити менше, а заробляти більше, кожен професійний водій замислюється над покупкою надійної страховки, яка зможе покрити витрати на ремонт його автомобіля в будь-якій ситуації на дорогах Вишгорода. Адже для власників таксопарків чи приватних таксистів із ліцензією автомобіль є не розкішшю, а засобом заробітку. Він інтенсивно експлуатується будь-якої пори року, за будь-якої пори року та на складних ділянках дороги. Тут ніхто не застрахований від участі у ДТП. Це неприємно стати його винуватцем, але витрати третім особам зможе погасити і обов’язковий вид страхування для автомобілів – поліс ОСЦПВ. А от ваших витрат на ремонт він не передбачає.

Єдине правильне рішення цього питання – покупка розширеного договору КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс у Вишгороді! Максимальний компенсаційний пакет із мінімальними вкладеннями при його купівлі ви можете оформити у компанії Твій Поліс у Вишгороді вже сьогодні!

Головним питанням є ціна КАСКО для таксі. Її легко прорахувати перед покупкою автострахування за допомогою зручного страхового калькулятора сайту. Не треба кататися містом, відстоювати в чергах або шукати оптимальний варіант за ціною. Все це ми вже приготували для вас у своєму пакеті КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс у Вишгороді!

Даний вид страховки автомобілів підійде великим таксопаркам завдяки тому, що у страховці можна вказати кілька водіїв, які на законних підставах керуватимуть транспортним засобом. Але й приватні перевізники вважають його умови максимально привабливими.

Що покриває повне КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс у Вишгороді:

 • усі витрати на ремонт після ДТП навіть якщо вас визнали його винуватцем
 • ремонт авто через активну експлуатацію та швидке знос запчастин
 • компенсація вартості авто у разі його угону (оцінка автомобіля робиться перед укладанням договору страховки)
 • ремонт авто внаслідок заподіяння йому шкоди стихійними лихами

Який із відомих вам полісів автоцивілки може ще запропонувати таке? Оригінали підписаного договору КАСКО для таксі ви можете самостійно забрати у нашому офісі або отримати кур’єрською службою у будь-якому місті України, у тому числі у Вишгороді. Їх варто зберігати до закінчення терміну.

Ціна страховки КАСКО для таксі залежатиме від:

 • вартості авто
 • його характеристик та місця реєстрації
 • терміну договору
 • наявності пільг
 • кількості водіїв
 • позитивної історії купівлі подібних страхових полісів
 • участі у нашій програмі лояльності для постійних клієнтів

Оперативні виплати за будь-яким із страхових випадків, підтримка клієнтів 24/7 та приємна ціна відрізняє компанію Твій Поліс у Вишгороді від конкурентів.

Купівля КАСКО для таксі полегшить життя водію. Насолоджуйтесь поїздкою у своєму застрахованому авто. Про все інше вже подбав договір КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс у Вишгороді!