Оформити поліс КАСКО для таксі в Боярці

В останні роки кількість машин на дорогах Боярки зросла у рази. Тепер малодосвідчені водії чи любителі поліхачити ганяють містом на авто, привезені з-за кордону, а зі страховок для авто оформляють лише мінімальний компенсаційний пакет полісу ОСАГО.

Як бути за таких нелегких умов? Особливо тим, для кого автомобіль – джерело основного заробітку? Варто купити надійний вид автострахування – КАСКО для таксі від провідної компанії Твій Поліс в Боярці!

Розширений пакет страхових компенсацій уже багато років слугує водіям Боярки. КАСКО для таксі можуть дозволити собі як великі автопарки, так і приватні перевізники.

Ціна на КАСКО для таксі залежатиме від:

  • віку водія та водійського стажу
  • терміну полісу та суми франшизи
  • марки та моделі автомобіля
  • наявності додаткових пільг
  • кількості водіїв
  • чи перебувати машина в заставі

Якщо ви законослухняний водій, не вперше користуєтеся страховками від компанії Твій Поліс у Боярці та маєте гарну історію угод, ми з радістю оформимо договір КАСКО для таксі за мінімальною вартістю та зі знижками!

КАСКО буває з мінімальним пакетом зі страхових випадків (міні КАСКО передбачає покриття лише окремо вибраних та прописаних у договорі виплат) та повне.

Другий вид страхування – повне КАСКО для таксі є найпопулярнішим з низки причин:

  • він покриває всі можливі витрати на ремонт після ДТП (навіть з вашої вини)
  • страхова виплачує повну вартість машини під час її угону (вартість оцінки при купівлі КАСКО для таксі)
  • покриває витрати на ремонт від завданих стихійних природних явищ збитків
  • поточний ремонт через суворі умови активного використання транспортного засобу

Більш вигідного варіанта страхування для таксі не існує!

Компанія Твій Поліс працює багато років у сфері страхування та гарантує оперативність виплат за кожним своїм договором КАСКО для таксі. Ви отримуєте європейський рівень обслуговування, приємну ціну, прозорий договір та цілодобову підтримку, де б ви не знаходилися! Всі дороги відкриті водіям Боярки, які купили за вигідною ціною договір КАСКО для таксі від компанії  Твій Поліс!

Дуже важливо нагадати, що зберігати оригінал договору обов’язково протягом усього терміну його дії. Ви можете забрати його в офісі або замовити доставку будь-якою зручною транспортною компанією.

Закінчився час черг і сьогодні зручна страхова вже у вас у мобільному! Замов дзвінок оператора або скористайтесь зручним страховим калькулятором для розрахунку вартості КАСКО для таксі.

Додатково рекомендуємо купити комбо з кількох видів страховок – КАСКО для таксі + медичне страхування, щоб отримати максимально вигідну ціну та знижку!

Завдання водія – бути уважним на дорозі. Завдання недорогого полісу автострахування від компанії Твій Поліс у Боярці – передбачити все інше!