Каско для таксі оформити в Вишневому

Кожен водій таксі мріє, щоб його страховка покривала всі ризики, пов’язані з посиленою експлуатацією автомобіля в умовах міського таксі. Машини з шашечками досить часто стають винуватцями ДТП і не тільки з вини самих водіїв. КАСКО на таксі від надійного страховика в Вишневому – компанії Твій Поліс покриває майже всі ризики власників автотранспорту і при цьому коштує недорого!

У нас є стандартні поліса ОСЦПВ, обов’язкові для кожного водія в Україні. Така страховка на авто поширюється на таксі,але тільки працює в одному напрямку – погашає збитки завдані третім особам, якщо ви стали винуватцем ДТП. Договір КАСКО на таксі має більш широкий спектр страхових випадків, який покриває надійний страховик у разі їх настання:

  • виплата вартості авто при його викраденні (згідно з експертною страховою оцінкою при укладенні договору)
  • оплата ремонтних робіт, пов’язаних зі шкодою від природних явищ (градів, злив, повалених дерев)
  • ремонт після ДТП (без різниці чия була вина)
  • пошкоджень, що виникли при активній експлуатації авто

Наприклад, досить часто в автомобілях таксі виходять з ладу внутрішні деталі салону. Вартість такої компенсації буде не особливо великий, але це приємний бонус при покупці нових запчастин. А ось при більш серйозних аваріях або ДТП ви можете розраховувати на значні компенсаційні виплати.

Недороге КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс вибирають водії в Вишневому за оперативність виплат за договором, надійну і цілодобову підтримку користувачів, а також за мінімальну процентну ставку по франшизі (це частина виплат, які бере на себе водій або фірма).

Договір КАСКО для таксі можуть купити в Вишневому як приватні особи, у яких є ліцензія на вантажоперевезення, так і автопарки. Якщо автомобілем користуються відразу кілька водіїв, варто вказати це при оформленні поліса.

Ціна поліса КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс буде залежати від:

  • водійського стажу і віку водія
  • історії його минулих договорів і виплат
  • якщо це продовження або не перша покупка, то постійних клієнтів завжди чекають знижки
  • терміну дії договору та суми виплат
  • марки і моделі авто

Серед сотні пропозицій по покупці КАСКО ми пропонуємо тільки перевірений варіант від компанії Твій Поліс в Вишневому.У нас можна оформити договір на повне КАСКО на таксі або міні КАСКО (покриває тільки окремо зазначені в договорі страхові випадки). Оригінал договору і всі супутні документи необхідно зберігати весь термін дії КАСКО для таксі.Ви можете забрати документи самовивозом з нашого офісу або отримати оригінал договору КАСКО на таксі зручною транспортною компанією в будь-якому місті!

Надійний страховик в Вишневому – компанія Твій Поліс пропонує всім водія купити недорого і зі знижками повне КАСКО для таксі і насолоджуватися кожним кілометром дороги!