Каско для таксі оформити в Тарасівці

Яка протиугінна сигналізація на 100% захистить ваш автомобіль? Який вид страховки на авто покриє всі витрати на ремонт? Про це замислюються сотні водіїв в Тарасівці.

І в компанії  Твій Поліс знають відповідь на всі ці питання. Варто тільки на вигідних умовах оформити договір КАСКО для таксі! Цей вид страховки створений для тих власників машин, хто експлуатує інтенсивно авто в режимі таксі.

Непередбачених щоденних ситуацій на дорогах досить як в столиці, так і в такому місті, як Тарасівка. Тут потік машин в місті теж досить щільний, а кількість ДТП за участю таксі – звичайне явище. І якщо наявність поліса ОСЦПВ є необхідним і обов’язковим мінімумом страховки на авто,то КАСКО для таксі відрізняється від нього розширеним пакетом послуг.

КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс в Тарасівці коштує недорого, а покриє такі ваші витрати, як:

  • ремонт авто в слідстві ДТП (без різниці чия була вина)
  • збиток від стихійних природних явищ
  • відшкодування вартості автомобіля в разі його викрадення
  • ремонт і заміну запчастин через інтенсивне використання машини

Водій, чия машина офіційно перебуває на службі в таксопарку, або має індивідуальну ліцензію на надання цього типу послуг, хоче щоб його “ластівка” приносила дохід, а не роками простоювала на ремонті з вини недобросовісних учасників дорожнього руху. Не чекай роками виплат від чужої страхової! Купи договір на повне КАСКО для таксі та гарантовано отримай від провідної компанії Твій Поліс оперативні виплати по всіх випадках, повний супровід угоди і безкоштовні консультації цілодобово від наших фахівців, зручні умови отримання оригіналу договору і демократичні ціни!

Ціна на КАСКО для таксі буде залежати від декількох факторів. Міні-КАСКО буде дешевше,але покриє тільки вибірково лише ті випадки, які прописані в договорі. Повне КАСКО буде коштувати трохи дорожче, але перелік його покриття включає всі ризики.

Так само при розрахунку вартості буде враховуватися:

  • марка, модель і тип авто
  • водійський стаж і вік
  • регіон, де стоїть на обліку автомобіль
  • термін страховки і сума компенсаційних виплат
  • наявність додаткових пільг

Сьогодні повне КАСКО для таксі доступно кожному водієві в Тарасівці з такими низькими цінами, як на сайті компанії Твій Поліс! Якщо ви досвідчений водій з відмінною страхової історією, є нашим постійним клієнтом і вже не перший раз купуєте на вигідних умовах наші страхові поліса – ви можете розраховувати не тільки на приємну ціну, але й на додаткові знижки! Оригінали всіх договорів ви можете особисто забрати у нас в офісі або замовити доставку кур’єрською службою в будь-яке місто України. Всі документи по договору КАСКО для таксі необхідно зберігати до закінчення його терміну.

КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс в Тарасівці – це ідеальний варіант ціна-якість для тих, хто цінує свій час і гроші!